Élő Eredmények
 

A magyar sportolók teljes olimpiai programja

A magyar sportolók teljes olimpiai programja

MTI
A tokiói olimpián 173 fős magyar csapat vesz részt, itt pedig július 24-től egészen augusztus 8-ig megtalálja versenyzőink részletes programját. Jó böngészést!

Az M4 Sport, a Duna TV és az m4sport.hu öt online csatornája a legrészletesebben igyekszik bemutatni a magyarok versenyeit. Az aktuális napi közvetítésekről információt az m4sport.hu oldalon találhat.

július 24., szombat (zárójelben a magyar idő):

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
11.15 (4.15): vegyes páros nyolcaddöntő, Szudi Ádám, Pergel Szandra – Vong Csun-ting, Tu Hoj-kem (hongkongi)
20.15 (13.15): női egyes, első forduló, Madarász Dóra-Offiong Edem (nigériai)
21.45 (14.45): férfi egyes, első forduló, Majoros Bence-Larbi Bouriah (algériai)

CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00 (4.00): női 48 kg (Csernoviczki Éva), selejtező, negyeddöntő
17.00 (10.00): NŐI 48 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
9.00 (2.30): reményfutamok – férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?) – VÁLTOZÁS: A várható rossz időjárás miatt a hétfői evezős programot egy nappal korábban bonyolítják le, így férfi egypárban Pétervári-Molnár Bendegúz vasárnap száll vízre a negyeddöntőben.

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR (Muszasinonomori Park – Fudzsi Nemzetközi Motorsport Versenypálya)
11.00 (4.00): FÉRFI MEZŐNYVERSENY (Valter Attila)
ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)
12.18 (5.18): férfi 57 kg selejtező (Gálos Roland-Serik Temirzsanov)

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
8.30 (1.30): női légpuska  alapverseny (Mészáros Eszter),
10.45 (3.45): NŐI LÉGPUSKA DÖNTŐ

TEKVONDÓ (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)
12.20 (5.20): férfi 58 kg nyolcaddöntő (Salim Omar), negyeddöntő, elődöntő
19.15 (12.15): vigaszág
20.45/21.15 (13.45/14.15): bronzmérkőzések
21.45 (14.45): DÖNTŐ

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
19.00 (12.00): előfutamok:
19.13 (12.13): férfi 400 m vegyes (Bernek Péter, Verrasztó Dávid)
19.28 (12.28): női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma)
20.00 (13.00): férfi 400 m gyors (Zombori Gábor)
20.12 (13.12): női 400 m vegyes (Mihályvári-Farkas Viktória)
20.18 (13.18): női 400 m vegyes (Hosszú Katinka)

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
9.30 (2.30): férfi kard egyéni (Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás) 64-es tábla
19.00 (12.00): elődöntő
20.20 (13.20): bronzmérkőzés
21.15 (14.15): DÖNTŐ

július 25., vasárnap (zárójelben a magyar idő):

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
10.00 (3.00): vegyes páros negyeddöntő (Szudi Ádám, Pergel Szandra?)
14.00 (7.00): férfi és női egyes második forduló (Póta Georgina-az ellenfele még nem ismert, Majoros Bence?, Madarász Dóra?)
20.00 (13.00): vegyes páros elődöntő (Szudi Ádám, Pergel Szandra?)

CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00 (4.00): női 52 kg (Pupp Réka) selejtező, negyeddöntő
17.00 (10.00): NŐI 52 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
9.00 (2.00): E/F elődöntő – férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?) KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
21.30 (14.30): női csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország-Franciaország

SPORTLÖVÉSZET (ASZAKA LŐTÉR)
9.00 (2.00): női légpisztoly (Major Veronika) alapverseny
11.15 (4.15): DÖNTŐ
13.00 (6.00): férfi légpuska (Pekler Zalán, Péni István) alapverseny
15.30 (8.30): DÖNTŐ

TENISZ (Ariake Teniszpark)
11.00 (4.00): férfi egyes (Fucsovics Márton?)

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
13.20 (6.20): férfi egyes csoportmérkőzés: Krausz Gergely-Anthony Sinisuka  Ginting (indonéz)
19.20 (12.20): női egyes csoportmérkőzés: Sárosi Laura-Ratchanok Intanon (thaiföldi)

TORNA (Ariake Tornaközpont)
10.00 (3.00): női selejtező (Kovács Zsófia?)
11.15 (4.15): női selejtező (Kovács Zsófia?)
15.10 (8.10): női selejtező (Kovács Zsófia?)
17.15 (10.15): női selejtező (Kovács Zsófia?)
20.20 (13.20): női selejtező (Kovács Zsófia?)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30 (3.30): elődöntők, döntők
10.30 (3.30): FÉRFI 400 M VEGYES (d) (Bernek Péter?, Verrasztó Dávid?)
10.40 (3.40): női 100 m pillangó (ed) (Sebestyén Dalma?)
10.52 (3.52): FÉRFI 400 M GYORS (d) (Zombori Gábor?)
11.12 (4.12): NŐI 400 M VEGYES (d) (Hosszú Katinka?, Mihályvári-Farkas Viktória?)
19.00 (12.00): előfutamok
19.12 (12.12): női 100 m hát (Burián Katalin)
19.24 (12.24): férfi 200 m gyors (Németh Nándor)
19.27 (12.27): férfi 200 m gyors (Kozma Dominik)
19.58 (12.58): férfi 100 m hát (Telegdy Ádám)
20.03 (13.03): férfi 100 m hát (Bohus Richárd)
20.24 (13.24): női 400 m gyors (Késely Ajna)
20.35 (13.35): férfi 4×100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.05 (5.05): Laser Radial (Érdi Mária) 1-2. futam
14.35 (7.35): Laser Standard (Vadnai Benjamin) 1-2. futam
15.05 (8.05): női szörf (Cholnoky Sára) 1-3. futam

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
9.00 (2.00): női tőr egyéni (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra) 64-es tábla
9.30 (2.30):  férfi párbajtőr egyéni (Siklósi Gergely) 64-es tábla
18.00 (11.00): női tőr elődöntő
19.00 (12.00): férfi párbajtőr elődöntő
19.50 (12.50): női tőr bronzmérkőzés
20.20 (13.20): férfi párbajtőr bronzmérkőzés
20.45 (13.45): női tőr döntő
21.15 (14.15): férfi párbajtőr döntő

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
11.30 (4.30): férfi csoportmérkőzés, A csoport: Magyarország-Görögország

július 26., hétfő (zárójelben a magyar idő):

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
10.00 (3.00): férfi és női egyes második forduló (Majoros Bence?, Madarász Dóra?)
14.30 (7.30): férfi és női egyes harmadik forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
20.00 (13.00): vegyes páros bronzmérkőzés (Szudi Ádám, Pergel Szandra?)
21.00 (14.00): VEGYES PÁROS DÖNTŐ (Szudi Ádám, Pergel Szandra?)

CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00 (4.00): női 57 kg (Karakas Hedvig) selejtező, negyeddöntő
17.00 (10.00): NŐI 57 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
9.40 (2.40): negyeddöntő – férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

HEGYIKERÉKPÁR (Izui Hegyikerékpáros Pálya)
15.00 (8.00): FÉRFI TEREPVERSENY (Parti András)

TENISZ (Ariake Teniszpark)
11.00 (4.00): férfi egyes (Fucsovics Márton?)

TOLLASLABDA (Muszasin Sportközpont)
10.00 (3.00): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)
18.00 (11.00): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)

TRIATLON (Odaiba Kikötőpark)
6.30 (vasárnap 23.30): FÉRFI VERSENY (Bicsák Bence, Tóth Tamás)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30 (3.30): elődöntők, döntők
10.30 (3.30): NŐI 100 M PILLANGÓ (d) (Sebestyén Dalma?)
10.37. (3.37): férfi 200 m gyors (ed) (Kozma Dominik?, Németh Nándor?)
11.20 (4.20): NŐI 400 M GYORS (d) (Késely Ajna?)
11.31 (4.31): férfi 100 m hát (ed) (Bohus Richárd?, Telegdy Ádám?)
11.53 (4.53): női 100 m hát (ed) (Burián Katalin?)
12.05 (5.05): FÉRFI 4X100 M GYORSVÁLTÓ (d) (Magyarország?)
19.00 (12.00): előfutamok
19.23 (12.23) férfi 200 m pillangó (Kenderesi Tamás)
19.30 (12.30): férfi 200 m pillangó (Milák Kristóf)
19.45 (12.45): női 200 m vegyes (Hosszú Katinka)
20.26 (13.26): női 1500 m gyors (Mihályvári-Farkas Viktória)
21.01 (14.01): női 1500 m gyors (Késely Ajna)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.05 (5.05): Laser Standard (Vadnai Benjamin) 3-4. futam és női szörf (Cholnoky Sára) 4-6. futam
14.35 (7.35): Laser Radial (Érdi Mária) 3-4. futam VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
9.00 (2.00): női kard (Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta) 64-es tábla
18.00 (11.00): elődöntő
19.50 (12.50): bronzmérkőzés
20.45 (13.45): DÖNTŐ

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
15.30 (8.30): női csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország-Oroszország

július 27., kedd (zárójelben a magyar idő):

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
10.00 (3.00): férfi és női egyes harmadik forduló (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
14.30 (7.30): férfi és női egyes harmadik forduló
16.30 (9.30): nyolcaddöntő (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
19.30 (12.30): férfi és női egyes nyolcaddöntő (Majoros Bence?, Póta Georgina?, Madarász Dóra?)

CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00 (4.00): női 63 kg (Özbas Szofi) és férfi 81 kg (Ungvári Attila) selejtező, negyeddöntő
17.00 (10.00): NŐI 63 KG és FÉRFI 81 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzések, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya) 
8.30 (1.30): C/D elődöntő – férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

HEGYIKERÉKPÁR (Izui Hegyikerékpáros Pálya)
15.00 (8.00): NŐI TEREPVERSENY (Vas Kata Blanka)

ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)
9.30 (2.30): férfi egyéni 64-es tábla, 32-es tábla (Balogh Mátyás?)
16.00 (9.00): férfi egyéni 64-es tábla, 32-es tábla (Balogh Mátyás?)

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
11.00 (4.00): női csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország-Brazília

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
13.15 (6.15): légpuska vegyescsapat alapverseny (Mészáros Eszter, Péni István)
15.15 (8.15) bronzmérkőzés
15.50 (8.50): DÖNTŐ

TENISZ (Ariake Teniszpark)
11.00 (4.00): férfi egyes második forduló (Fucsovics Márton?)

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
10.00 (3.00): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)
18.00 (11.00): férfi és női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?, Krausz Gergely?)

TRIATLON (Odaiba Kikötőpark)
6.30-9.05 (hétfő 23.30): NŐI VERSENY (Bragmayer Zsanett, Kovács Zsófia)

ÚSZÁS (Olimpiai Vizes Központ)
10.30 (3.30): elődöntők, döntők
10.43 (3.43): FÉRFI 200 M GYORS (d) (Kozma Dominik? Németh Nándor?)
10.51 (3.51): NŐI 100 M HÁT (d) (Burián Katalin?)
10.59 (3.59): FÉRFI 100 M HÁT (d) (Bohus Richárd?, Telegdy Ádám?)
11.35 (4.35): férfi 200 m pillangó (ed) (Kenderes Tamás?, Milák Kristóf?)
11.58 (4.58): női 200 m vegyes (ed) (Hosszú Katinka?)
19.00 (12.00): előfutamok
19.16 (12.16): férfi 100 m gyors (Szabó Szebasztián)
19.20 (12.20): férfi 100 m gyors (Németh Nándor)
19.27 (12.27): női 200 m pillangó (Hosszú Katinka)
19.31 (12.31): női 200 m pillangó (Kapás Boglárka)
19.54 (12.54): férfi 4×200 m gyorsváltó (Magyarország)
20.21 (13.21): férfi 800 m (Kalmár Ákos)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.05 (5.05): Laser Radial (Érdi Mária) 5-6. futam
12.15 (5.15): Laser Standard (Vadnai Benjamin) 5-6. futam
13.05 (6.05): Finndingi (Berecz Zsombor) 1-2. futam

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
18.20 (11.20): férfi csoportmérkőzés, A csoport: Magyarország-Japán

július 28., szerda (zárójelben a magyar idő):

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
10.00 (3.00): női egyes negyeddöntő (Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
11.00 (4.00): férfi egyes negyeddöntő (Majoros Bence?)
12.00 (5.00): női egyes negyeddöntő (Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
15.00 (8.00): női egyes negyeddöntő (Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
16.00 (9.00): férfi egyes negyeddöntő (Majoros Bence?)
17.00 (10.00): női egyes negyeddöntő: (Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
20.00 (13.00): két férfi egyes negyeddöntő (Majoros Bence?)

CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00 (4.00): férfi 90 kg (Tóth Krisztián) selejtező, negyeddöntő
17.00 (10.00): FÉRFI 90 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
11.18 (4.18): elődöntő – férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)
9.30 (2.30): férfi 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)
16.00 (9.00): férfi 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)
12.36 (5.36): férfi 57 kg nyolcaddöntő (Gálos Roland?)
18.36 (11.36): férfi 57 kg nyolcaddöntő (Gálos Roland?)

TENISZ (Ariake Teniszpark)
11.00 (4.00): férfi egyes harmadik forduló (Fucsovics Márton?)

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
9.00 (2.00): női egyes csoportmérkőzések (Sárosi Laura?)
18.00 (11.00): férfi egyes csoportmérkőzések (Krausz Gergely?)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30 (3.30): elődöntők, döntők
10.30 (3.30): férfi 100 m gyors (ed) (Németh Nándor?, Szabó Szebasztián?)
10.49 (3.49): FÉRFI 200 M PILLANGÓ (d) (Kenderesi Tamás?, Milák Kristóf)
10.57 (3.57): női 200 m pillangó (ed) (Hosszú Katinka?, Kapás Boglárka?)
11.45 (4.45): NŐI 200 M VEGYES (d) (Hosszú Katinka?)
11.54 (4.54): NŐI 1500 M GYORS (d) (Késely Ajna?, Mihályvári-Farkas Viktória?)
12.26 (5.26): FÉRFI 4X200 M GYORSVÁLTÓ (d) (Magyarország?)
19.00 (12.00): előfutamok
19.23 (12.23): férfi 200 m hát (Telegdy Ádám)
19.34 (12.34): női 200 m mell (Békési Eszter)
20.01 (13.01): férfi 200 m vegyes (Cseh László)
20.07 (13.07): férfi 200 m vegyes (Kós Hubert)
20.31 (13.31): női 4×200 m gyorsváltó (Magyarország)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.05 (5.05): Finndingi (Berecz Zsombor) 3-4 futam
12.15 (5.15): női szörf (Cholnoky Sára) 7-9. futam  VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
10.00 (3.00): férfi kard csapatverseny (Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás, Gémesi Csanád), nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért
18.30 (11.30): bronzmérkőzés
19.30 (12.30): DÖNTŐ

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
14.00 (7.00): női csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország-Egyesült Államok

július 29., csütörtök (zárójelben a magyar idő):

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
11.00 (4.00): női egyes elődöntő (Póta Georgina?, Madarász Dóra?)
15.00 (8.00): férfi egyes elődöntő (Majoros Bence?)
20.00 (13.00): női egyes bronzmérkőzés
21.00 (14.00): NŐI EGYES DÖNTŐ

CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
11.00 (4.00): férfi 100 kg (Cirjenics Miklós) selejtező, negyeddöntő
17.00 (10.00): FÉRFI 100 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
8.30 (1.30): F döntő – férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
8.54 (1.54): E döntő – férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
11.38 (4.38): D döntő – férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)
9.30 (2.30): férfi 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)
16.00 (9.00): férfi egyéni 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
19.30 (12.30): női csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország-Oroszország (ROC)

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
9.00 (2.00): női sportpisztoly (Major Veronika), pontlövészet, 30 lövés

TENISZ (Ariake Teniszpark)
11.00 (4.00): férfi egyes negyeddöntő (Fucsovics Márton?)

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
9.00 (2.00): női egyes nyolcaddöntő (Sárosi Laura?)
17.00 (10.00): férfi egyes nyolcaddöntő (Krausz Gergely?)

TORNA (Ariake Tornaközpont)
19.50 (12.50): NŐI EGYÉNI ÖSSZETETT DÖNTŐ (Kovács Zsófia?)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30 (3.30): elődöntők, döntők
10.30 (3.30): FÉRFI 800 M GYORS (d) (Kalmár Ákos?)
11.04 (4.04): férfi 200 m hát (ed) (Telegdy Ádám?)
11.28 (4.28): NŐI 200 M PILLANGÓ (d) (Hosszú Katinka?, Kapás Boglárka?)
11.37 (4.37): FÉRFI 100 M GYORS (d) (Szabó Szebasztián?, Németh Nándor?)
12.08 (5.08): férfi 200 m vegyes (ed) (Cseh László?, Kós Hubert?)
12.31 (5.31): NŐI 4X200 M GYORSVÁLTÓ (d) (Magyarország?)
19.00 (12.00): előfutamok
19.22 (12.22): női 800 m gyors (Késely Ajna)
19.57 (12.57): férfi 100 m pillangó (Milák Kristóf, Szabó Szebasztián)
20.09 (13.09): női 200 m hát (Hosszú Katinka)
20.13 (13.13):  női 200 m hát (Burián Katalin)
20.17 (13.17): 4×100 m mix vegyesváltó (Magyarország)

VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok):
10.50 (3.50): női tőr csapatverseny (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Mohamed Aida) negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért
18.30 (11.30): bronzmérkőzés
19.55 (12.55): DÖNTŐ

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.05 (5.05): Laser Standard (Vadnai Benjamin) 7-8. futam
12.15 (5.15): Laser Radial (Érdi Mária) 7-8. futam
13.05 (6.05): női szörf (Cholnoky Sára) 10-12. futam
14.35 (7.35): Finndingi (Berecz Zsombor)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
10.00 (3.00): férfi csoportmérkőzés, A csoport: Magyarország – Dél-afrikai Köztársaság

július 30., péntek (zárójelben a magyar idő):

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
20.00 (13.00): férfi egyes bronzmérkőzés (Majoros Bence?)
21.00 (4.00): FÉRFI EGYES DÖNTŐ (Majoros Bence?)

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
9.55 (2.55): női 800 méter, előfutam (Bartha-Kéri Bianka)
10.55 (3.55): férfi 400 m gát, előfutam (Koroknai Máté)
19.25 (12.25): női súlylökés, selejtező (Márton Anita)

EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
8.57 (1.57): férfi egypár – C döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
9.21 (2.21): férfi egypár – B döntő (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
9.45 (2.45): FÉRFI EGYPÁR – A DÖNTŐ (Pétervári-Molnár Bendegúz?)

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
9.00 (2.00): női sportpisztoly (Major Veronika), alapverseny, rapid, 30 lövés
14.50 (7.50): NŐI SPORTPISZTOLY, DÖNTŐ

TENISZ (Ariake Teniszpark)
12.00 (5.00): férfi egyes elődöntő (Fucsovics Márton?)

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
9.00 (2.00): női egyes negyeddöntő (Sárosi Laura?)
15.30 (8.30): női egyes negyeddöntő (Sárosi Laura?)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30 (3.30): elődöntők, döntők
10.30 (3.30): férfi 100 m pillangó (ed) (Milák Kristóf?, Szabó Szebasztián?)
10.50 (3.50): FÉRFI 200 M HÁT (d) (Telegdy Ádám?)
11.16 (4.16): FÉRFI 200 M VEGYES (d) (Cseh László?, Kós Hubert?)
11.35 (4.35): női 200 m hát (ed) (Burián Katalin?, Hosszú Katinka?)
19.00 (12.00): előfutamok
19.17 (12.17): férfi 50 m gyors (Lobanovszkij Maxim),
20.00 (13.00): férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely, Kalmár Ákos)
21.05 (14.05): férfi 4×100 m vegyes (Magyarország)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.05 (5.05-11.00): Laser Radial (Érdi Mária) 9-10. futam
14.35 (7.35): Laser Standard (Vadnai Benjamin) 9-10. futam

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
18.20 (11.20): nők csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország-Japán

július 31., szombat (zárójelben a magyar idő):

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
10.45 (3.45): női 100 m gát, előfutam (Kozák Luca)
20.50 (13.50): női 800 m, elődöntő (Bartha-Kéri Bianka?)

ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)
9.30 (2.30): férfi egyéni nyolcaddöntő (Balogh Mátyás?)
14.45 (7.45): negyeddöntő
15.45 (8.45): elődöntő
16.30 (9.30): bronzmérkőzés
16.45 (9.45): DÖNTŐ

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok) 
19.30 (12.30): női csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország-Spanyolország SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
12.00 (5.00): női kisöbű szabadpuska 3×40 lövéses összetett, alapverseny (Mészáros Eszter)
16.00 (9.00): DÖNTŐ

TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
9.00 (2.00): férfi egyes negyeddöntő (Krausz Gergely?)
18.00 (11.00): női egyes elődöntő (Sárosi Laura?)

TENISZ (Ariake Teniszpark)
12.00 (5.00): férfi egyes bronzmérkőzés (Fucsovics Márton?)

TRIATLON (Odaiba Kikötőpark)
7.30 (0.30): VEGYES VÁLTÓ (Bragmayer Zsanett, Tóth Tamás, Kovács Zsófia, Bicsák Bence)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30 (3.30): elődöntők, döntők
10.30 (3.30): FÉRFI 100 M PILLANGÓ (d) (Milák Kristóf?, Szabó Szebasztián?), 10.37 (3.37): NŐI 200 M HÁT (d) (Burián Katalin?, Hosszú Katinka?)
10.46 (3.46): NŐI 800 M GYORS (d) (Késely Ajna?)
11.11 (4.11): férfi 50 m gyors (ed) (Lobanovszkij Maxim?)
11.43 (4.43): 4X100 M MIX VEGYES VÁLTÓ (d) (Magyarország)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
12.05 (5.05): Finndingi (Berecz Zsombor) 7-8. futam
14.33 (7.33): NŐI SZÖRF ÉREMFUTAM (Cholnoky Sára?) VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
10.00 (3.00): női kard csapatverseny (Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta, Battai Sugár), nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért
18.30 (11.30): bronzmérkőzés
19.30 (12.30): DÖNTŐ

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
14.00 (7.00): férfi csoportmérkőzés, A csoport: Magyarország-Egyesült Államok

augusztus 1., vasárnap (zárójelben a magyar idő):

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
10.00 (3.00): női csapatverseny nyolcaddöntő (Magyarország?)
14.30 (7.30): női csapatverseny nyolcaddöntő (Magyarország?)
19.30 (12.30): női csapatverseny nyolcaddöntő (Magyarország?)

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
9.10 (2.10)/10.40 (3.40): női kalapácsvetés, selejtező (Gyurátz Réka)
9.40 (2.40): női 3000 m akadály, előfutam (Kácser Zita, Tóth Lili Anna, Wagner-Gyürkés Viktória)
9.50 (2.50): női távolugrás, selejtező (Nguyen Anasztázia)
10.35 (3.35): NŐI SÚLYLÖKÉS, DÖNTŐ (Márton Anita?)
19.45 (12.45): női 100 m gát, elődöntő (Kozák Luca?)
21.05 (14.05): férfi 400 m gát, elődöntő (Koroknai Máté?)

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)
11.30 (4.30): férfi 57 kg negyeddöntő (Gálos Roland?)
17.30 (10.30): férfi 57 kg negyeddöntő (Gálos Roland?)

TENISZ (Ariake Teniszpark)
12.00 (5.00): FÉRFI EGYES DÖNTŐ (Fucsovics Márton?)
TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
13.00 (6.00): férfi egyes elődöntő (Krausz Gergely?)
20.30 (13.30): NŐI EGYES bronzmérkőzés és DÖNTŐ (Sárosi Laura?)

TORNA (Ariake Tornaközpont)
17.55 (10.55): NŐI SZERDÖNTŐ – UGRÁS (Kovács Zsófia?)
19.27 (12.27): NŐI SZERDÖNTŐ – FELEMÁSKORLÁT (Kovács Zsófia?)

ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
10.30 döntők
10.30 (3.30): FÉRFI 50 M GYORS (Lobanovszkij Maxim?)
10.44 (3.44): FÉRFI 1500 M GYORS (Kalmár Ákos?)
11.36 (4.36): FÉRFI 4X100 M VEGYES VÁLTÓ (Magyarország?)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
14.33 (7.33): LASER STANDARD éremfutam (Vadnai Benjamin?)
15.05 (8.05): Finndingi (Berecz Zsombor) 9-10. FUTAM
15.33 (8.33): LASER RADIAL ÉREMFUTAM (Érdi Mária?)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
14.00 (7.00): női csoportmérkőzés, b CSOPORT: Magyarország-Kína

augusztus 2., hétfő (zárójelben a magyar idő):

ASZTALITENISZ (Tokiói Városi Sportcsarnok)
10.00 (3.00): női csapatverseny, nyolcaddöntő (Magyarország?)
14.30 (7.30): női csapatverseny, negyeddöntő (Magyarország?)
19.30 (12.30): női csapatverseny, negyeddöntő (Magyarország?)

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
9.00 (2.00)/10.30 (3.30): férfi kalapácsvetés, selejtező (Halász Bence)
11.50 (4.50): NŐI 100 M GÁT, DÖNTŐ (Kozák Luca?)

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)
11.30 (4.30): férfi kötöttfogás 77 kg (Lőrincz Tamás) és 97 kg (Szőke Alex) nyolcaddöntő és negyeddöntő
18.15 (11.15): férfi kötöttfogás 77 kg és 97 kg elődöntő

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)
9.30 (2.30): előfutamok
9.30 (2.30): női K-1 200 m (Lucz Dóra, Kárász Anna)
10.05 (3.05): férfi C-2 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel)
10.21 (3.21): férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint, Varga Ádám)
11.00 (4.00): női K-2 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra; Csipes Tamara, Medveczky Erika)
11.45 (4.45): reményfutamok
11.45 (4.45): női K-1 200 m (Lucz Dóra?, Kárász Anna?)
12.06 (5.06): férfi C-2 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel?)
12.22 (5.22): férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint?, Varga Ádám?)
12.45 (5.45): női K-2 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra?; Csipes Tamara, Medveczky Erika?)

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Stadion)
16.15 (9.15): női csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország-Svédország

SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
11.30 (4.30): férfi kisöbű szabadpuska 3×40 lövéses összetett (Pekler Zalán, Péni István), alapverseny
16.50 (9.50): DÖNTŐ TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
20.00 (13.00): férfi egyes bronzmérkőzés (Krausz Gergely?) és DÖNTŐ (Krausz Gergely?)

TORNA (Ariake Tornaközpont)
18.00 (11.00): NŐI SZERDÖNTŐ – TALAJ (Kovács Zsófia?)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
10.00 (3.00): férfi csoportmérkőzés, A csoport: Magyarország-Olaszország

augusztus 3., kedd (zárójelben a magyar idő):

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
10.00 (3.00): női csapatverseny, negyeddöntő (Magyarország?)
14.30 (7.30): női csapatverseny, negyeddöntő (Magyarország?)
19.30 (12.30) női csapatverseny, elődöntő (Magyarország?)

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
9.05 (2.05): férfi 1500 m, előfutam (Szögi István)
9.20 (2.20)/10.50 (3.50): női gerelyhajítás, selejtező (Szilágyi Réka)
10.50 (3.50): NŐI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ (Nguyen Anasztázia?)
12.20 (5.20): FÉRFI 400 M GÁT, DÖNTŐ (Koroknai Máté?)
19.10 (12.10): férfi 110 m gát, előfutam (Szűcs Valdó)
20.35 (13.35): NŐI KALAPÁCSVETÉS, DÖNTŐ (Gyurátz Réka?)
21.25 (14.25): NŐI 800 M, DÖNTŐ (Bartha-Kéri Bianka?)

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)
11.00 (4.00): férfi kötöttfogás 77 kg (Lőrincz Tamás?) és 97 kg (Szőke Alex?) vigaszág
11.30 (4.30): férfi kötöttfogás 67 kg (Korpási Bálint) és 87 kg (Lőrincz Viktor) nyolcaddöntő és negyeddöntő, női 62 kg (Sastin Marianna) nyolcaddöntő és negyeddöntő
18.15 (11.15): férfi kötöttfogás 67 kg  és 87 kg elődöntő, női 62 kg elődöntő, FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 77 KG (Lőrincz Tamás?) és 97 KG (Szőke Alex?), bronzmérkőzés és DÖNTŐ

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)
9.30 (2.30): középfutamok
9.30 (2.30): női K-1 200 m (Lucz Dóra?, Kárász Anna?)
9.44 (2.44): férfi C-2 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel?)
10.00 (3.00): férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint?, Varga Ádám?)
10.23 (3.23): női K-2 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra?; Csipes Tamara, Medveczky Erika?)
11.37 (4.37): DÖNTŐK
11.37 (4.37): NŐI K-1 200 M (Lucz Dóra?, Kárász Anna?)
11.54 (4.54): FÉRFI C-2 1000 M (Adolf Balázs, Fejes Dániel?)
12.20 (5.21): FÉRFI K-1 1000 M (Kopasz Bálint?, Varga Ádám?)
12.47 (5.47): NŐI K-2 500 M (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra?; Csipes Tamara, Medveczky Erika?)

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)
11.30 (4.30): férfi 57 kg elődöntő (Gálos Roland?)
18.03 (11.03): férfi 57 kg elődöntő (Gálos Roland?)

TORNA (Ariake Tornaközpont)
17.48 (10.48): NŐI SZERDÖNTŐ – GERENDA (Kovács Zsófia?)

VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
14.33 (7.33): FINNDINGI ÉREMFUTAM (Berecz Zsombor?)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
14.00 (7.00): női negyeddöntő (Magyarország?)
15.30 (8.30): női negyeddöntő (Magyarország?)
18.20 (11.20): női negyeddöntő (Magyarország?)
19.50 (12.50): női negyeddöntő (Magyarország?)

augusztus 4., szerda (zárójelben a magyar idő):

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
10.00 (3.00): női csapatverseny, elődöntő (Magyarország?)

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
9.05 (2.05)/10.35 (3.35): férfi gerelyhajítás, selejtező (Rivasz-Tóth Norbert)
9.35 (2.35): női hétpróba (100 m gát, Krizsán Xénia)
10.35 (3.35): női hétpróba (magasugrás, Krizsán Xénia)
11.00 (4.00): férfi 110 m gát, elődöntő (Szűcs Valdó?)
19.05 (12.05): női hétpróba (súlylökés, Krizsán Xénia)
20.00 (13.00): NŐI 3000 M AKADÁLY, DÖNTŐ (Kácser Zita, Tóth Lili, Wagner-Gyürkés Viktória?);
20.15 (13.15): FÉRFI KALAPÁCSVETÉS, DÖNTŐ (Halász Bence?)
20.30 (13.30): női hétpróba (200 m, Krizsán Xénia)

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)
11.00 (4.00): férfi kötöttfogás 67 kg (Korpási Bálint?) és 87 kg (Lőrincz Viktor?) vigaszág; női 62 kg (Sastin Marianna?) vigaszág
18.15 (11.15): FÉRFI KÖTÖTTFOGÁS 67 KG (Korpási Bálint?) és 87 KG (Lőrincz Viktor?) bronzmérkőzés és DÖNTŐ, NŐI 62 KG (Sastin Marianna?) bronzmérkőzés és DÖNTŐ

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)
9.30 (2.30): előfutamok
9.30 (2.30): férfi K-1 200 m (Tótka Sándor, Csizmadia Kolos)
9.58 (2.58): női C-1 200 m (Takács Kincső, Horányi Dóra)
10.19 (3.19): női K-1 500 m (Kozák Danuta, Csipes Tamara)
10.54 (3.54): férfi K-2 1000 m (Béke Kornél, Varga Ádám; Nádas Bence, Kopasz Bálint)
11.32 (4.32) reményfutamok
11.32 (4.32): férfi K-1 200 m (Tótka Sándor?, Csizmadia Kolos?)
11.53 (4.53): női C-1 200 m (Takács Kincső?, Horányi Dóra?)
12.07 (5.07): női K-1 500 m (Kozák Danuta?, Csipes Tamara?)
12.21 (5.21): férfi K-2 1000 m (Béke Kornél, Varga Ádám?; Nádas Bence, Kopasz Bálint?)

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
9.30 (2.30): női negyeddöntő (Magyarország?)
13.15 (6.15): női negyeddöntő (Magyarország?)
17.00 (10.00): női negyeddöntő (Magyarország?)
20.45 (13.45): női negyeddöntő (Magyarország?)

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Odaiba Kikötőpark)
6.30-9.10 (kedd 23.30-2.10): NŐI 10 KM (Olasz Anna)

SÚLYEMELÉS (Tokiói Nemzetközi Fórum)
13.50 (6.50): férfi plusz 109 kg, B csoport (Nagy Péter?)
19.50 (12.50): FÉRFI PLUSZ 109 KG, A CSOPORT (Nagy Péter?)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
14.00 (7.00): férfi negyeddöntő (Magyarország?)
15.30 (8.30): férfi negyeddöntő (Magyarország?)
18.20 (11.20): férfi negyeddöntő (Magyarország?)
19.50 (12.50): férfi negyeddöntő (Magyarország?)

augusztus 5., csütörtök (zárójelben a magyar idő):

ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
11.00 (4.00): női csapatverseny, bronzmérkőzés (Magyarország?)
19.30 (12.30): NŐI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ (Magyarország?)

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
9.40 (2.40): hétpróba (távolugrás, Krizsán Xénia)
11.55 (4.55): FÉRFI 110 M GÁT, DÖNTŐ (Szűcs Valdó?);
12.30 (5.30)/13.40 (6.40): hétpróba (gerelyhajítás, Krizsán Xénia)
20.00 (13.00): férfi 1500 m, elődöntő (Szögi István)
21.20 (14.20): HÉTPRÓBA (800 M, Krizsán Xénia)

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)
9.30 (2.30): középfutamok
9.30 (2.30): férfi K-1 200 m (Tótka Sándor?, Csizmadia Kolos?)
9.44 (2.44): női C-1 200 m (Takács Kincső?, Horányi Dóra?)
9.58 (2.58): női K-1 500 m (Kozák Danuta?, Csipes Tamara?)
10.12 (3.12): férfi K-2 1000 m (Béke Kornél, Varga Ádám?; Nádas Bence, Kopasz Bálint?), DÖNTŐK –
11.27 (4.27): FÉRFI K-1 200 M (Tótka Sándor?, Csizmadia Kolos?)
11.43 (4.43): NŐI C-1 200 M (Takács Kincső?, Horányi Dóra?)
12.08 (5.08): NŐI K-1 500 M (Kozák Danuta?, Csipes Tamara?)
12.34 (5.34): FÉRFI K-2 1000 M (Béke Kornél, Varga Ádám?; Nádas Bence, Kopasz Bálint?)

NYÍLTVÍZI ÚSZÁS (Odaiba Kikötőpark)
6.30 (szerda 23.30): FÉRFI 10 KM (Rasovszky Kristóf)

ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)
15.35 (8.35): FÉRFI 57 KG DÖNTŐ (Gálos Roland?)

ÖTTUSA (Muszasino Sportközpont)
13.00 (6.00): női körvívás (Kovács Sarolta, Gulyás Michelle)
16.30 (9.30): férfi körvívás (Marosi Ádám, Kasza Róbert)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
14.00 (7.00): női mérkőzés az 5-8. helyért (Magyarország?)
15.30 (8.30): női elődöntő (Magyarország?)
18.20 (11.20): női mérkőzés az 5-8. helyért (Magyarország?)
19.50 (12.50): női elődöntő (Magyarország?)

augusztus 6., péntek (zárójelben a magyar idő):

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
5.30 (csütörtök 22.30): FÉRFI 50 KM-ES GYALOGLÁS (Szapporói Odori Park) (Helebrandt Máté, Venyercsán Bence)
16.30 (9.30): NŐI 20 KM-ES GYALOGLÁS (Szapporói Odori Park) (Kovács Barbara, Madarász Viktória)
20.50 (13.50): NŐI GERELYHAJÍTÁS, DÖNTŐ (Szilágyi Réka?)

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)
11.30 (4.30): férfi szabadfogás 65 kg (Muszukajev Iszmail) nyolcaddöntő, negyeddöntő
18.15 (11.15): férfi szabadfogás 65 kg elődöntő

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)
9.30 (2.30): előfutamok
9.30 (2.30): női C-2 500 m (Balla Virág, Takács Kincső)
9.44 (2.44): férfi C-1 1000 m (Adolf Balázs, Fejes Dániel)
10.15 (3.15): női K-4 500 m (Magyarország)
10.30 (3.30): férfi K-4 500 m (Magyarország)
11.07 (4.07): reményfutamok
11.07 (4.07): női C-2 500 m (Balla Virág, Takács Kincső?)
11.21 (4.21): férfi C-1 1000 m (Adolf Balázs?, Fejes Dániel))

KARATE (Nippon Budokan)
17.00 (10.00-14.40): FÉRFI 75 KG (Hárspataki Gábor), kieséses szakasz
20.22 (13.22): elődöntő
20.50 (13.50): DÖNTŐ

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Stadion)
17.00 (10.00): női elődöntő (Magyarország?)
21.00 (14.00): női elődöntő (Magyarország?)

ÖTTUSA (Tokió Stadion)
14.30 (7.30): NŐI VERSENY (Kovács Sarolta, Gulyás Michelle)
14.30 (7.30): úszás
15.45 (8.45): bónusz vívás
17.15 (10.15): lovaglás
19.30: 12.30): lövészet-futás

RITMIKUS GIMNASZTIKA (Ariake Tornaközpont)
10.20 (3.20): egyéni összetett, selejtező (Pigniczki Fanni?)
14.50 (7.50): egyéni összetett, selejtező (Pigniczki Fanni?)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
14.00 (7.00): férfi mérkőzés az 5-8. helyért (Magyarország?)
15.30 (8.30): férfi elődöntő (Magyarország?)
18.20 (11.20): férfi  mérkőzés az 5-8. helyért (Magyarország?)
19.50 (12.50): férfi elődöntő (Magyarország?)

augusztus 7., szombat (zárójelben a magyar idő):

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion)
20.00 (13.00): FÉRFI GERELYHAJÍTÁS, DÖNTŐ (Rivasz-Tóth Norbert?)
20.40 (13.40): FÉRFI 1500 M, DÖNTŐ (Szögi István?)

BIRKÓZÁS (Makuhari Rendezvényközpont, A csarnok)
18.45 (11.45): FÉRFI SZABADFOGÁS 65 (Muszukajev Iszmail?) vigaszág, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

KAJAK-KENU (Sea Forest Kajak-kenu Pálya)
9.30 (2.30): középfutamok
9.30 (2.30): női C-2 500 m (Balla Virág, Takács Kincső?)
9.44 (2.44): férfi C-1 1000 m (Adolf Balázs?, Fejes Dániel?)
10.07 (3.07): női K-4 500 m (Magyarország?)
10.14 (3.14): férfi K-4 500 m (Magyarország?)
11.22 (4.22): DÖNTŐK
11.22 (4.22): NŐI C-2 500 M (Balla Virág, Takács Kincső?)
11.39 (4.39): FÉRFI C-1 1000 M (Adolf Balázs?, Fejes Dániel?)
12.00 (5.00): NŐI K-4 500 M (Magyarország?)
12.19 (5.19): FÉRFI K-4 500 M (Magyarország?)

ÖTTUSA (Tokiói Stadion)
14.30 (7.30): FÉRFI VERSENY (Marosi Ádám, Kasza Róbert)
14.30 (7.30): úszás
15.45 (8.45): bónusz vívás
17.15 (10.15): lovaglás
19.30 (12.30): lövészet-futás RITMIKUS GIMNASZTIKA
15.20 (8.20): EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTŐ (Pigniczki Fanni?)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
9.30 (2.30): női mérkőzés a 7. helyért (Magyarország?)
11.00 (4.00): női mérkőzés az 5. helyért (Magyarország?)
13.40 (6.40): női bronzmérkőzés (Magyarország?)
16.30 (9.30): NŐI DÖNTŐ (Magyarország?)

augusztus 8., vasárnap (zárójelben a magyar idő):

KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Stadion)
11.00 (4.00): női bronzmérkőzés (Magyarország?)
15.00 (8.00): NŐI DÖNTŐ (Magyarország?)

VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
9.30 (2.30): férfi mérkőzés a 7. helyért (Magyarország?)
11.00 (4.00): férfi mérkőzés az 5. helyért (Magyarország?)
13.40 (6.40): férfi bronzmérkőzés (Magyarország?)
16.30 (9.30): FÉRFI DÖNTŐ (Magyarország?)

ZÁRÓÜNNEPSÉG (Olimpiai Stadion)
20.00-23.00 (13.00-16.00)

Borítókép: EPA/Franck Robichon

További hírek

  • Menetrend
  • Érmek
  • Július

    21

  • Július

    22

  • Július

    23

  • Július

    24

  • Július

    25

  • Július

    26

  • Július

    27

  • Július

    28

  • Július

    29

  • Július

    30

  • Július

    31

  • Augusztus

    01

  • Augusztus

    02

  • Augusztus

    03

  • Augusztus

    04

  • Augusztus

    05

  • Augusztus

    06

  • Augusztus

    07

  • Augusztus

    08