A MAGYAROK RÉSZLETES SZOMBATI PROGRAMJÁT ITT TALÁLJA.
július 24., szombat
Élőben az M4-en és az m4sport.hu-n: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.00 – Ez lesz az olimpián (napi ajánló)
1.30 – Körkapcsolás (evezés, asztalitenisz (Szudi Ádám, Pergel Szandra), vívás (Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás), sportlövészet (Mészáros Eszter), cselgáncs (Csernoviczki Éva), országúti kerékpározás (Valter Attila), ökölvívás (Gálos Roland))
7.00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)
7.15 – Körkapcsolás (vívás, tekvondó (Salim Omar), íjászat, cselgáncs)
11.00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)
11.15 – Körkapcsolás (vívás, cselgáncs, úszás (Bernek Péter, Verrasztó Dávid, Sebestyén Dalma, Zombori Gábor, Mihályvári-Farkas Viktória, Hosszú Katinka), tekvondó, asztalitenisz (Madarász Dóra, Majoros Bence))
16.00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)
Élőben a Dunán és az m4sport.hu-n: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2.00 – Körkapcsolás (evezés, asztalitenisz, vívás)
4.00 – Körkapcsolás (sportlövészet, országúti kerékpározás, cselgáncs, asztalitenisz, tekvondó)
6.40 – Körkapcsolás (cselgáncs, országúti kerékpározás, sportlövészet)
9.15 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Németország-Spanyolország
10.55 – Körkapcsolás (országúti kerékpározás, cselgáncs)
12.10 – Körkapcsolás (cselgáncs, tekvondó, vívás vagy úszás, asztalitenisz (Madarász Dóra, Majoros Bence))
14.30 – Körkapcsolás (tekvondó, kézilabda)
Élőben az m4sport.hu1-en: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.55 – Asztalitenisz, férfi egyes selejtező, női egyes selejtező, vegyes páros nyolcaddöntő (Szudi Ádám, Pergel Szandra)
3.10 – 3×3-as kosárlabda, női és férfi csoportmeccsek
3.55 – Tenisz, férfi egyes, női egyes, férfi páros, női páros első forduló
12.55 – Labdarúgás, női csoportmeccs: Hollandia-Brazília
14.40 – Röplabda, férfi csoportmeccs: Egyesült Államok – Franciaország
Élőben az m4sport.hu2-n: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
0.55 – Evezés, reményfutamok: női egypár, férfi egypár, női kétpár, férfi kétpár; előfutamok: női kormányos nélküli kettes, férfi kormányos nélküli kettes, női könnyűsúlyú kétpár, férfi könnyűsúlyú kétpár, női négyes, férfi négyes
3.55 – Cselgáncs, selejtező, negyeddöntő: női 48 kg (Csernoviczki Éva), férfi 60 kg
6.50 – Súlyemelés, női 49 kg, döntő
8.55 – Strandröplabda, női és férfi selejtezőmeccsek
10.00 – Cselgáncs, női 48 kg (Csernoviczki Éva?) helyosztók, döntő
13.25 – Tekvondó, női 49 kg, férfi 58 kg (Salim Omar?) helyosztók, döntő
Élőben az m4sport.hu3-on: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.55 – Tollaslabda, férfi és női egyes és páros, valamint vegyes páros csoportmeccsek
3.55 – Ökölvívás, női 57 kg és 69 selejtező, férfi 57 (Gálos Roland), 69 és 91 kg selejtező
7.30 – Íjászat, vegyescsapat, negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő
10.55 – Vívás, férfi kard, női párbajtőr és férfi kard (Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás?), egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő
Élőben az m4sport.hu4-en: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.55 – Vívás, női párbajtőr és férfi kard (Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás) egyéni 64-es tábla
4.00 – Országúti kerékpározás, férfi mezőnyverseny (Valter Attila)
11.55 – Úszás, előfutamok (Bernek Péter, Verrasztó Dávid, Sebestyén Dalma, Zombori Gábor, Mihályvári-Farkas Viktória, Hosszú Katinka)
14.32 – Gyeplabda, női csoportmeccs: Írország – Dél-afrikai Köztársaság
Élőben az m4sport.hu5-ön: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2.00 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Norvégia-Brazília
4.00 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Franciaország-Argentína
7.15 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Svédország-Bahrein
9.15 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Németország-Spanyolország
12.30 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Portugália-Egyiptom
14.30 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Dánia-Japán