Élő Eredmények
 

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia első napján

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia első napján

m4sport.hu
Kis túlzással minden sportszerető megtalálja számításait szombaton az m4sport.hu-n, hiszen igazi közvetítésdömping lesz az olimpia első hivatalos versenynapján. Az M4 Sporton és a Dunán körkapcsolással közvetítjük a nap magyar érdekeltségű, illetve legérdekesebb eseményeit (tehát minden magyar sportoló képernyőre kerül a tévében), míg az m4sport.hu öt élő csatornáján megszakítás nélkül követhetik a programban feltüntetett versenyszámokat!

A MAGYAROK RÉSZLETES SZOMBATI PROGRAMJÁT ITT TALÁLJA.

július 24., szombat

Élőben az M4-en és az m4sport.hu-n: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.00 – Ez lesz az olimpián (napi ajánló)
1.30 – Körkapcsolás (evezés, asztalitenisz (Szudi Ádám, Pergel Szandra), vívás (Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás), sportlövészet (Mészáros Eszter), cselgáncs (Csernoviczki Éva), országúti kerékpározás (Valter Attila), ökölvívás (Gálos Roland))
7.00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)
7.15 – Körkapcsolás (vívás, tekvondó (Salim Omar), íjászat, cselgáncs)
11.00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)
11.15 – Körkapcsolás (vívás, cselgáncs, úszás (Bernek Péter, Verrasztó Dávid, Sebestyén Dalma, Zombori Gábor, Mihályvári-Farkas Viktória, Hosszú Katinka), tekvondó, asztalitenisz (Madarász Dóra, Majoros Bence))
16.00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)

Élőben a Dunán és az m4sport.hu-n: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2.00 – Körkapcsolás (evezés, asztalitenisz, vívás)
4.00 – Körkapcsolás (sportlövészet, országúti kerékpározás, cselgáncs, asztalitenisz, tekvondó)
6.40 – Körkapcsolás (cselgáncs, országúti kerékpározás, sportlövészet)
9.15 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Németország-Spanyolország
10.55 – Körkapcsolás (országúti kerékpározás, cselgáncs)
12.10 – Körkapcsolás (cselgáncs, tekvondó, vívás vagy úszás, asztalitenisz (Madarász Dóra, Majoros Bence))
14.30 – Körkapcsolás (tekvondó, kézilabda)

Élőben az m4sport.hu1-en: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.55
– Asztalitenisz, férfi egyes selejtező, női egyes selejtező, vegyes páros nyolcaddöntő (Szudi Ádám, Pergel Szandra)
3.10 – 3×3-as kosárlabda, női és férfi csoportmeccsek
3.55 – Tenisz, férfi egyes, női egyes, férfi páros, női páros első forduló
12.55 – Labdarúgás, női csoportmeccs: Hollandia-Brazília
14.40 – Röplabda, férfi csoportmeccs: Egyesült Államok – Franciaország

Élőben az m4sport.hu2-n: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
0.55 – Evezés, reményfutamok: női egypár, férfi egypár, női kétpár, férfi kétpár; előfutamok: női kormányos nélküli kettes, férfi kormányos nélküli kettes, női könnyűsúlyú kétpár, férfi könnyűsúlyú kétpár, női négyes, férfi négyes
3.55 – Cselgáncs, selejtező, negyeddöntő: női 48 kg (Csernoviczki Éva), férfi 60 kg
6.50 – Súlyemelés, női 49 kg, döntő
8.55 – Strandröplabda, női és férfi selejtezőmeccsek
10.00 – Cselgáncs, női 48 kg (Csernoviczki Éva?) helyosztók, döntő
13.25 – Tekvondó, női 49 kg, férfi 58 kg (Salim Omar?) helyosztók, döntő

Élőben az m4sport.hu3-on: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.55 – Tollaslabda, férfi és női egyes és páros, valamint vegyes páros csoportmeccsek
3.55 – Ökölvívás, női 57 kg és 69 selejtező, férfi 57 (Gálos Roland), 69 és 91 kg selejtező
7.30 – Íjászat, vegyescsapat, negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő
10.55 – Vívás, férfi kard, női párbajtőr és férfi kard (Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás?), egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

Élőben az m4sport.hu4-en: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.55 – Vívás, női párbajtőr és férfi kard (Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás) egyéni 64-es tábla
4.00 – Országúti kerékpározás, férfi mezőnyverseny (Valter Attila)
11.55 – Úszás, előfutamok (Bernek Péter, Verrasztó Dávid, Sebestyén Dalma, Zombori Gábor, Mihályvári-Farkas Viktória, Hosszú Katinka)
14.32 – Gyeplabda, női csoportmeccs: Írország – Dél-afrikai Köztársaság

Élőben az m4sport.hu5-ön: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2.00 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Norvégia-Brazília
4.00 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Franciaország-Argentína
7.15 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Svédország-Bahrein
9.15 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Németország-Spanyolország
12.30 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Portugália-Egyiptom
14.30 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Dánia-Japán

Borítókép: EPA/LAURENT GILLIERON

További hírek

  • Menetrend
  • Érmek
  • Július

    21

  • Július

    22

  • Július

    23

  • Július

    24

  • Július

    25

  • Július

    26

  • Július

    27

  • Július

    28

  • Július

    29

  • Július

    30

  • Július

    31

  • Augusztus

    01

  • Augusztus

    02

  • Augusztus

    03

  • Augusztus

    04

  • Augusztus

    05

  • Augusztus

    06

  • Augusztus

    07

  • Augusztus

    08