VASÁRNAPI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEINKET ITT TALÁLJA.
július 25., vasárnap (magyar idő):
ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
7.00: férfi és női egyes második forduló, Póta Georgina-Rachel Moret (svájci)
CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
4.00: női 52 kg, Pupp Réka-Majlinda Kelmendi (koszovói) selejtező, nyolcaddöntő, negyeddöntő
10.00: NŐI 52 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ
EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
5.00: negyeddöntő – férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz)
KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
14.30: női csoportmérkőzés, B csoport: Magyarország-Franciaország
SPORTLÖVÉSZET (ASZAKA LŐTÉR)
2.00: női légpisztoly (Major Veronika) alapverseny
4.15: DÖNTŐ
6.00: férfi légpuska (Pekler Zalán, Péni István) alapverseny
8.30: DÖNTŐ
TENISZ (Ariake Teniszpark)
5.30 körül: férfi egyes, 1. forduló: Fucsovics Márton-Hubert Hurkacz (lengyel, 7.)
TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
6.20: férfi egyes csoportmérkőzés: Krausz Gergely-Anthony Sinisuka Ginting (indonéz)
12.20: női egyes csoportmérkőzés: Sárosi Laura-Ratchanok Intanon (thaiföldi)
TORNA (Ariake Tornaközpont)
13.20: női selejtező (Kovács Zsófia)
ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
3.30: elődöntők, döntők
3.30: FÉRFI 400 M VEGYES (d) (Verrasztó Dávid)
3.40: női 100 m pillangó (ed)
3.52: FÉRFI 400 M GYORS (d)
4.12: NŐI 400 M VEGYES (d) (Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória)
12.00: előfutamok
12.12: női 100 m hát (Burián Katalin)
12.24: férfi 200 m gyors (Németh Nándor)
12.27: férfi 200 m gyors (Kozma Dominik)
12.58: férfi 100 m hát (Telegdy Ádám)
13.03: férfi 100 m hát (Bohus Richárd)
13.24: női 400 m gyors (Késely Ajna)
13.35: férfi 4×100 m gyorsváltó (MAGYARORSZÁG)
VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
5.05: Laser Radial (Érdi Mária) 1-2. futam
7.35: Laser Standard (Vadnai Benjamin) 1-2. futam
8.05: női szörf (Cholnoky Sára) 1-3. futam
VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
2.00: női tőr egyéni 64-es tábla – Pásztor Flóra-Meriem Mebarki (algériai)
3.25: női tőr egyéni 32-es tábla – Kreiss Fanni-Martina Batini (olasz)
4.25: női tőr egyéni 32-es tábla – Kondricz Kata-Alice Volpi (olasz)
5.55: férfi párbajtőr egyéni 32-es tábla – Siklósi Gergely-Tung Csao (kínai)/Marc-Antoine Blais-Bélanger (kanadai)
11.00: női tőr elődöntő
12.00: férfi párbajtőr elődöntő
12.50: női tőr bronzmérkőzés
13.20: férfi párbajtőr bronzmérkőzés
13.45: női tőr döntő
14.15: férfi párbajtőr döntő
VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
4.30: férfi csoportmérkőzés, A csoport, 1. forduló: Magyarország-Görögország