Élő Eredmények
 

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 2. (vasárnapi) napján

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 2. (vasárnapi) napján

m4sport.hu
Hét csatornán, éjféltől egészen délutánig, megállás nélkül! Ez vár ránk vasárnap a tévében és az m4sport.hu-n!

Az M4 Sporton és a Dunán körkapcsolással közvetítjük a nap magyar érdekeltségű, illetve legérdekesebb eseményeit (tehát minden magyar sportoló képernyőre kerül a tévében), míg az m4sport.hu öt élő csatornáján megszakítás nélkül követhetik a programban feltüntetett versenyszámokat!

A MAGYAROK RÉSZLETES VASÁRNAPI PROGRMJA ITT ELÉRHETŐ.

2021. július 25., vasárnap

Élőben az M4 Sporton és az m4sport.hu-n: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.30 – Ez lesz az olimpián (napi ajánlónk)
2.00 – Körkapcsolás (vívás (2.00: Pásztor Flóra), strandröplabda, íjászat)
3.15 – Körkapcsolás (úszás (4.12: Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória, 3.30: Verrasztó Dávid), sportlövészet (2.00: Major Veronika, 6.00: Péni István, Pekler Zalán), evezés (5.00: Pétervári-Molnár Bendegúz, vívás (3.25: Kreiss Fanni, 4.25: Kondricz Kata, 5.55: Siklósi Gergely) cselgáncs (4.00: Pupp Réka), tenisz (5.30 körül: Fucsovics Márton), tollaslabda (6.20: Krausz Gergely)
7.00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)
7.15 – Körkapcsolás (vívás, cselgáncs, asztalitenisz (7.00: Póta Georgina), sportlövészet, kézilabda)
11.00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)
11.15 – Körkapcsolás (vívás, cselgáncs, vízilabda, úszás (12.12: Burián Kata, 12.24: Németh Nándor, 12.27: Kozma Dominik, 12.58: Telegdy Ádám, 13.03: Bohus Richárd, 13.25: Késely Ajna, 13.35: férfi 4x100m gyorsváltó)
14.15 – Kézilabda, női csoportmeccs: Magyarország-Franciaország
16.15 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)

Élőben a Dunán és az m4sport.hu-n: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2.00 – Kézilabda, női csoportmeccs: Hollandia-Japán
3.35 – Körkapcsolás (3×3 kosárlabda, sportlövészet, vízilabda (4.30: Magyarország-Görögország), vívás, cselgáncs, tenisz)
6.30 – Körkapcsolás (tenisz (5.30 körül: Fucsovics Márton), tollaslabda (6.20: Krausz Gergely), kosárlabda, asztalitenisz, műugrás, íjászat, országúti kerékpár)
12.20 – Körkapcsolás (tollaslabda (12.20: Sárosi Laura), kézilabda, torna (13.20: Kovács Zsófia), vívás, kosárlabda)

Élőben az m4sport.hu 1-es csatornáján: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
0.00 – Szörf, férfi és női 1. és 2. forduló
3.00 – Tekvondó, női 57 kg, férfi 68 kg, nyolcaddöntő
4.10 – Lövészet, női és férfi skeet, alapverseny, 1. nap
5.15 – Tollaslabda, férfi és női egyes és páros, vegyes páros csoportmérkőzések
6.00 – Országúti kerékpár, női mezőnyverseny
10.30 – Labdarúgás, férfi csoportmeccs: Brazília-Elefántcsontpart
13.00 – Labdarúgás, férfi csoportmeccs: Japán-Mexikó
15.00 – 3×3-as kosárlabda, férfi csoportmeccs

Élőben az m4sport.hu 2-es csatornáján: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.55 – Röplabda, női csoportmeccs: Orosz csapat – Olaszország
4.00 – Cselgáncs, férfi 66 kg, női 52 kg (Pupp Réka)
6.40 – Kosárlabda, férfi csoportmeccs: Németország-Olaszország
8.20 – Torna, női selejtező
10.00 – Cselgáncs, férfi 66 kg, női 52 kg (Pupp Réka?)
13.00 – Strandröplabda, férfi csoportmeccs: Németország-Olaszország
13.40 – Tekvondó, női 57 kg, férfi 68 kg, helyosztók
13.55 – Kosárlabda, férfi csoportmeccs: Franciaország – Egyesült Államok

Élőben az m4sport.hu 3-as csatornáján: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.25 – Gördeszka, férfi selejtező
4.00 – Tenisz, férfi egyes (6.30: Fucsovics Márton), női egyes, férfi páros, női páros első forduló
13.20 – Torna, női selejtező

Élőben az m4sport.hu 4-es csatornáján: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.55 – Vívás, női tőr (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra), férfi párbajtőr (Siklósi Gergely), selejtező
9.10 – Íjászat, női csapatverseny
10.10 – Díjlovaglás, egyéni és csapatverseny, 2. nap
11.00 – Vívás, női tőr (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra?), férfi párbajtőr (Siklósi Gergely?), helyosztók, döntő

Élőben az m4sport.hu 5-ös csatornáján: >>>ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.55 – Kézilabda, női csoportmeccs: Hollandia-Japán
4.00 – Kézilabda, női csoportmeccs: Orosz csapat – Brazília
5.30 – Gördeszka, utcai döntő
7.15 – Kézilabda, női csoportmeccs: Montenegró-Angola
9.15 – Kézilabda, női csoportmeccs: Norvégia – Dél-Korea
11.15 – Vízilabda, férfi csoportmeccs: Szerbia-Spanyolország
12.30 – Kézilabda, női csoportmeccs: Spanyolország-Svédország
14.30 – Kézilabda, női csoportmeccs: Magyarország-Franciaország

Borítókép: EPA/Patrick B. Kraemer

További hírek

  • Menetrend
  • Érmek
  • Július

    21

  • Július

    22

  • Július

    23

  • Július

    24

  • Július

    25

  • Július

    26

  • Július

    27

  • Július

    28

  • Július

    29

  • Július

    30

  • Július

    31

  • Augusztus

    01

  • Augusztus

    02

  • Augusztus

    03

  • Augusztus

    04

  • Augusztus

    05

  • Augusztus

    06

  • Augusztus

    07

  • Augusztus

    08