Szívszaggató! - Verrasztó Dávid élete első olimpiai döntőjében negyedik 400 vegyesen

m4sport.hu/MTI
Verrasztó Dávid negedik lett a tokiói olimpia 400 méteres férfi vegyesúszásának vasárnap hajnali (magyar idő szerint) döntőjében.

A 32 éves versenyző pillangón gyengén kezdett, utolsóként fordult a hátra, melyen megkezdte a felzárkózást, a mellet már ötödikként kezdte. Az utolsó 100 méteren, gyorson óriási verseny alakult ki a dobogós helyekért az amerikai Chase Kalisz mögött, azonban az FTC versenyzője, aki a harmadik helyen is haladt, kissé elfáradt, így 4:10.59 perces idővel negyedikként csapott a célba.