Élő Eredmények
 

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 4. (kedd) napján

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 4. (kedd) napján

M4 Sport
Hét csatornán, már hétfő éjjel fél 12-től egészen kedd délutánig, megállás nélkül! Ez vár ránk az olimpia negyedik napján a tévében és az m4sport.hu-n!

Az M4 Sporton és a Dunán körkapcsolással közvetítjük a nap magyar érdekeltségű, illetve legérdekesebb eseményeit (tehát minden magyar sportoló képernyőre kerül a tévében), míg az m4sport.hu öt élő csatornáján megszakítás nélkül követhetik a programban feltüntetett versenyszámokat!

A MAGYAROK RÉSZLETES KEDDI PROGRAMJA ITT ELÉRHETŐ.

2021. július 26., hétfő (magyar idő szerint)

Élőben az M4 Sporton és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

23:27 (hétfő) – triatlon, női (Bragmayer Zsanett, Kovács Zsófia)
2:00 – strandröplabda, női
2:30 – rögbi, férfi (Fidzsi-szigetek – Nagy-Britannia) csoportmeccs
3:00 – tollaslabda, férfi egyes (Krausz Gergely – Szergej Szirant (orosz)) csoportmeccs
4:00 – körkapcsolás: kézilabda, női (Brazília–Magyarország) csoportmeccs; cselgáncs női 63 kg (Özbas Szofi) és férfi 81 kg (Ungvári Attila) selejtező, negyeddöntő
7:00 – tollaslabda, női egyes (Sárosi Laura visszalépett)
8:00 – körkapcsolás: hegyi kerékpár, női (Vas Kata); sportlövészet, légpuska vegyescsapat (Mészáros Eszter, Péni István ?) bronzmérkőzés, döntő; szlalom kajak, női döntő
10:00 – cselgáncs női 63 kg (Özbas Szofi ?) és férfi 81 kg (Ungvári Attila ?) vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzések, döntő
11:00 – vízilabda, férfi (Japán–Magyarország) csoportmeccs
12:45 – torna, női csapat, döntő
14:30 – kézilabda, női (Franciaország–Spanyolország) csoportmeccs

Élőben a Dunán és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

1:55 – röplabda, női (orosz csapat – Argentína) csoportmeccs
3:30 – körkapcsolás: úszás elődöntők (4:35 – férfi 200 m pillangó: Kenderesi Tamás, Milák Kristóf, 4.58 – női 200 m vegyes: Hosszú Katinka), döntők; vízilabda, férfi (Montenegró–Spanyolország) csoportmeccs, cselgáncs női 63 kg (Özbas Szofi) és férfi 81 kg (Ungvári Attila) selejtező, negyeddöntő
6:30 – körkapcsolás: tenisz; kézilabda, női (Svédország–orosz csapat) csoportmeccs; vízilabda, férfi (Olaszország–Németország) csoportmeccs; röplabda, női (Olaszország–Törökország)
10:00 – cselgáncs női 63 kg (Özbas Szofi ?) és férfi 81 kg (Ungvári Attila ?) vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzések, döntő; labdarúgás, női (Egyesült Államok – Ausztrália) csoportmeccs
12:15 – úszás, előfutamok (12.16 – férfi 100 m gyors: Szabó Szebasztián, Németh Nándor, 12.27 – női 200 m pillangó: Hosszú Katinka, Kapás Boglárka, 12.54 – férfi 4×200 m gyorsváltó: Magyarország; 13.21 – férfi 800 m: Kalmár Ákos)
14:00 – tekvondó, női 67 kg és férfi 80 kg
15:00 – strandröplabda, női

Élőben az m4sport.hu 1-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

1:55 – rögbi
4:30 – vízilabda, férfi (Montenegró–Spanyolország) csoportmeccs
5:30 – ökölvívás
8:30 – vízilabda, férfi (Olaszország–Görögország) csoportmeccs
9:30 – szlalom kajak, női döntő
9:55 – labdarúgás, női (Egyesült Államok – Ausztrália) csoportmeccs
11:55 – gyeplabda
12:55 – softball, döntő

Élőben az m4sport.hu 2-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

1:55 – röplabda, női (orosz csapat – Argentína) csoportmeccs
4:00 – tenisz

Élőben az m4sport.hu 3-as csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

1:55 – strandröplabda
6:00 – softball, bronzmérkőzés
8:00 – műugrás, szinkron toronyugrás, női
9:00 – súlyemelés, döntő, női 59 kg
11:00 – cselgáncs női 63 kg (Özbas Szofi ?) és férfi 81 kg (Ungvári Attila ?) vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzések, döntő
12:25 – vívás, párbajtőr, női csapat, döntő
13:30 – strandröplabda

Élőben az m4sport.hu 4-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

0:00 – szörf
4:00 – sportlövészet, légpisztoly, 10 m vegyes
4:55 – vitorlázás
11:00 – díjlovaglás, döntő

Élőben az m4sport.hu 5-ös csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

2:00 – kézilabda, női (Japán–Montenegró) csoportmeccs
4:00 – kézilabda, női (Brazília–Magyarország) csoportmeccs
5:40 – tollaslabda
7:15 – kézilabda, női (Svédország – orosz csapat) csoportmeccs
9:15 – kézilabda, női (Koreai Köztársaság – Hollandia) csoportmeccs
11:00 – ökölvívás
12:30 – kézilabda, női (Angola–Norvégia) csoportmeccs
14:30 – kézilabda, női (Franciaország–Spanyolország) csoportmeccs

 

Borítókép: EPA/FAZRY ISMAIL

További hírek

  • Menetrend
  • Érmek
  • Július

    21

  • Július

    22

  • Július

    23

  • Július

    24

  • Július

    25

  • Július

    26

  • Július

    27

  • Július

    28

  • Július

    29

  • Július

    30

  • Július

    31

  • Augusztus

    01

  • Augusztus

    02

  • Augusztus

    03

  • Augusztus

    04

  • Augusztus

    05

  • Augusztus

    06

  • Augusztus

    07

  • Augusztus

    08