Az M4 Sporton és a Dunán körkapcsolással közvetítjük a nap magyar érdekeltségű, illetve legérdekesebb eseményeit (tehát minden magyar sportoló képernyőre kerül a tévében), míg az m4sport.hu öt élő csatornáján megszakítás nélkül követhetik a programban feltüntetett versenyszámokat!
A MAGYAROK RÉSZLETES SZERDAI PROGRAMJA ITT ELÉRHETŐ.
2021. július 28., szerda (magyar idő szerint)
Élőben az M4 Sporton és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.30 – Ez lesz az olimpián (napi ajánló)
1.45 – Körkapcsolás
– evezés
– strandröplabda, férfi (Egyesült Államok – Svájc)
3.30 – Körkapcsolás
– úszás, döntők (3.35: férfi 100 m gyors (ed) (Németh Nándor), 3.49: FÉRFI 200 M PILLANGÓ (d) (Kenderesi Tamás, Milák Kristóf), 4.04: női 200 m pillangó (ed) (Kapás Boglárka), 4.45: NŐI 200 M VEGYES (d) (Hosszú Katinka))
– vívás, férfi kard, csapatverseny (4.25: Magyarország)
– strandröplabda, női (Brazília–Lettország)
– cselgáncs, férfi 90 kg (5.00 körül Tóth Krisztián)
6.30 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)
6.45 – Vízilabda, női csoportmeccs: Magyarország – Egyesült Államok
8.00 – Körkapcsolás
– műugrás, férfi 3m szinkron, döntő
– íjászat, férfi és női legjobb 64 (Balogh Mátyás)
– vívás, férfi kard, csapatverseny (Magyarország?)
– labdarúgás, férfi csoportmeccs: Németország-Elefántcsontpart
– cselgáncs, férfi 90 kg (Tóth Krisztián?)
10.45 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)
11.00 – Körkapcsolás
– íjászat, férfi és női legjobb 64 (Balogh Mátyás)
– úszás, előfutamok (12.23: férfi 200 m hát (Telegdy Ádám), 12.34: női 200 m mell (Békési Eszter), 13.01: férfi 200 m vegyes (Cseh László), 13.07: férfi 200 m vegyes (Kós Hubert), 13.31: női 4×200 m gyorsváltó (Magyarország))
– vívás, férfi kard, csapatverseny (Magyarország?)
– labdarúgás, férfi csoportmeccs: Németország-Elefántcsontpart
– cselgáncs, férfi 90 kg (Tóth Krisztián?)
– torna, férfi összetett
– vízilabda, női csoportmeccs: Spanyolország-Hollandia
14.30 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Franciaország-Németország
Élőben a Dunán és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2.00 – Körkapcsolás
– kézilabda, férfi csoportmeccs: Dánia–Bahrein
– evezés, döntők
– 7-es rögbi, elődöntők
– cselgáncs, férfi 90 kg (5.00 körül Tóth Krisztián)
– vívás, férfi kard, csapatverseny (4.25: Magyarország)
6.40 – Körkapcsolás
– vívás, férfi kard, csapatverseny (Magyarország?)
– kosárlabda, férfi csoportmeccs: Egyesült Államok – Irán
– országúti kerékpár, férfi időfutam
– cselgáncs, férfi 90 kg (Tóth Krisztián?)
– tenisz, férfi egyes
– 7-es rögbi, bronzmeccs és döntők
12.15 – Körkapcsolás
– torna, férfi összetett
– vívás, férfi kard, csapatverseny (Magyarország?)
– úszás, előfutamok (12.23: férfi 200 m hát (Telegdy Ádám), 12.34: női 200 m mell (Békési Eszter), 13.01: férfi 200 m vegyes (Cseh László), 13.07: férfi 200 m vegyes (Kós Hubert), 13.31: női 4×200 m gyorsváltó (Magyarország))
– vízilabda, női csoportmeccs: Spanyolország–Hollandia
– strandröplabda, női csoportmeccs: Ausztrália–Olaszország
– 3×3-as kosárlabda, férfi és női döntő
– labdarúgás, férfi csoportmeccs: Spanyolország–Argentína
Élőben az m4sport.hu 1-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2.00 – Strandröplabda, férfi csoportmeccs: Egyesült Államok – Svájc
3.00 – Vívás, férfi kard, csapatverseny (Magyarország)
8.20 – Országúti kerékpár, férfi időfutam
9.58 – Cselgáncs, férfi 90 kg (Tóth Krisztián?)
12.55 – Labdarúgás, férfi csoportmeccs: Spanyolország–Argentína
Élőben az m4sport.hu 2-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2.25 – Gyeplabda, női csoportmeccs: Hollandia – Dél-Afrikai Köztársaság
4.00 – Cselgáncs, férfi 90 kg (Tóth Krisztián)
7.55 – Műugrás, férfi 3m szinkron, döntő
9.00 – Strandröplabda, női csoportmeccs: Orosz csapat – Kuba
10.00 – 3×3-as kosárlabda
11.25 – Vívás, férfi kard, csapatverseny, bronzmeccs és döntő (Magyarország?)
13.30 – Labdarúgás, férfi csoportmeccs: Dél-Afrikai Köztársaság –Mexikó
Élőben az m4sport.hu 3-as csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.10 – Evezés, helyosztók, döntők
4.25 – Országúti kerékpár, női időfutam
6.40 – Kosárlabda, férfi csoportmeccs: Egyesült Államok – Irán
8.30 – Vízilabda, női csoportmeccs: Kanada – Dél-Afrikai Köztársaság
9.55 – Labdarúgás, férfi csoportmeccs: Németország–Elefántcsontpart
12.15 – Torna, férfi összetett, döntő
Élőben az m4sport.hu 4-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2.55 – Asztalitenisz
5.00 – Vitorlázás, Finndingi (Berecz Zsombor)
7.35 – Szlalom kajak-kenu
10.00 – Ökölvívás
12.00 – Úszás, előfutamok (12.23: férfi 200 m hát (Telegdy Ádám), 12.34: női 200 m mell (Békési Eszter), 13.01: férfi 200 m vegyes (Cseh László), 13.07: férfi 200 m vegyes (Kós Hubert), 13.31: női 4×200 m gyorsváltó (Magyarország))
15.00 – Strandröplabda, férfi csoportmeccs: Norvégia – Orosz csapat
Élőben az m4sport.hu 5-ös csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2.00 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Dánia–Bahrein
4.00 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Svédország–Portugália
7.15 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Japán–Egyiptom
9.15 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Norvégia–Argentína
10.30 – 7-es rögbi, bronzmeccs és döntő
12.30 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Brazília–Spanyolország
14.30 – Kézilabda, férfi csoportmeccs: Franciaország–Németország