Élő Eredmények
 

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 6. (csütörtöki) napján

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 6. (csütörtöki) napján

m4sport.hu
Hét csatornán, csütörtök éjjel fél egytől egészen délután fél ötig, megállás nélkül! Ez vár ránk az olimpia hatodik napján a tévében és az m4sport.hu-n!

Az M4 Sporton és a Dunán körkapcsolással közvetítjük a nap magyar érdekeltségű, illetve legérdekesebb eseményeit (tehát minden magyar sportoló képernyőre kerül a tévében), míg az m4sport.hu öt élő csatornáján megszakítás nélkül követhetik a programban feltüntetett versenyszámokat!

A MAGYAROK RÉSZLETES CSÜTÖRTÖKI PROGRAMJA ITT ELÉRHETŐ.

2021. július 29., csütörtök (magyar idő szerint)

Élőben az M4 Sporton és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1:30 – Ez lesz az olimpián (napi ajánlónk)
2:00 – Körkapcsolás
– Golf
– Evezés: férfi egypár, elődöntő (Pétervári-Molnár Bendegúz)
– Úszás: elődöntők, döntők (4:04 – 200 m hát elődöntő Telegdy Ádámmal; 4:28 – 200 méter pillangó döntő Kapás Boglárkával; 4:37 – 100 m gyors döntő Németh Nándorral; 5:08 – 200 m vegyes elődöntő Cseh Lászlóval; 5:31 – női 4X200 m gyorsváltó döntő a magyar stafétával)
– Női tőr, csapatverseny, negyeddöntő: Magyarország (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Mohamed Aida) – Olaszország, mérkőzések az 5–8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért
– Tenisz
– Vitorlázás: szörf (Cholnoky Sára)
7:00 – Ez történt az olimpián (hajnali összefoglaló)
7:30 – Körkapcsolás
– Női tőr, csapatverseny
– Asztalitenisz
– Szlalom kajak-kenu: női C-1, döntő
9:30 – Stúdiónk vendége Siklósi Gergely olimpiai ezüstérmes párbajtőröző
10:00 – Körkapcsolás
– Tenisz
– Vitorlázás
– Kosárlabda
11:00 – Ez történt az olimpián (délelőtti összefoglaló)
12:30 – Női kézilabda: Magyarország – Orosz csapat
14:00 – Férfi kosárlabda: Spanyolország–Argentína
16:00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)

Élőben a Dunán és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Körkapcsolás
– Strandröplabda
– Férfi vízilabda: Magyarország – Dél-afrikai Köztársaság (2:50)
– Evezés: férfi egypár, elődöntő (Pétervári-Molnár Bendegúz – 4:10)
– Női tőr, csapatverseny, negyeddöntő: Magyarország (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Mohamed Aida) – Olaszország, mérkőzések az 5–8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért
– Cselgáncs, férfi 100 kg, mérkőzés a 32 között: Cirjenics Miklós – Jevgenijs Borodavko (4:20), nyolcaddöntő negyeddöntő
– Női kézilabda: Spanyolország–Brazília
– Golf
6:30 – Tollaslabda
7:30 – Sportlövészet: női trap, döntő
8:30 – Férfi vízilabda: Horvátország–Montenegró
9:30 – Női röplabda: Kína – Olasz csapat; Tenisz
12:15 – Körkapcsolás
– Úszás: előfutamok (12:22 – 800 m gyors Késely Ajnával; 12:59 – 100 m pillangó Milák Kristóffal és Szabó Szebasztiánnal; 13:13 – 200 m hát Hosszú Katinkával; 13:16 – 200 m hát Burián Katalinnal; 13:17 – 4×100 m mix vegyesváltó a magyar stafétával)
– Torna: női egyéni összetett, döntő (Kovács Zsófia)
14:30 – Női kézilabda: Svédország–Franciaország

Élőben az m4sport.hu 1-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
0:30 – Golf, férfi verseny, 1. nap
6:30 – Férfi kosárlabda: Japán–Szlovénia
8:30 – Strandröplabda
11:20 – Férfi vízilabda: Németország–Japán
12:50 – Torna: női egyéni összetett, döntő (Kovács Zsófia)
14:45 – Női röplabda: Egyesült Államok – Törökország

Élőben az m4sport.hu 2-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1:55 – Női röplabda: Olaszország–Argentína
3:55 – Női asztalitenisz: elődöntők
8:00 – Tenisz
12:45 – Férfi vízilabda: Szerbia–Ausztrália
14:00 – Női asztalitenisz: döntő
15:00 – Női gyeplabda: Új-Zéland – Ausztrália

Élőben az m4sport.hu 3-as csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1:55 – Női rögbi: csoportkör
3:00 – BMX: selejtező
3:50 – Női tőr, csapatverseny, negyeddöntő: Magyarország (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Mohamed Aida) – Olaszország
5:00 – Vitorlázás
11:00 – Női rögbi: csoportkör
12:00 – Úszás: előfutamok (12:22 – 800 m gyors Késely Ajnával; 12:59 – 100 m pillangó Milák Kristóffal és Szabó Szebasztiánnal; 13:13 – 200 m hát Hosszú Katinkával; 13:16 – 200 m hát Burián Katalinnal; 13:17 – 4×100 m mix vegyesváltó a magyar stafétával)
14:00 – Strandröplabda

Élőben az m4sport.hu 4-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1:55 – Tollaslabda
3:00 – Úszás: elődöntők, döntők (4:04 – 200 m hát elődöntő Telegdy Ádámmal; 4:28 – 200 méter pillangó döntő Kapás Boglárkával; 4:37 – 100 m gyors döntő Németh Nándorral; 5:08 – 200 m vegyes elődöntő Cseh Lászlóval; 5:31 – női 4X200 m gyorsváltó döntő a magyar stafétával)
5:50 – Tollaslabda
6:55 – Férfi vízilabda: Egyesült Államok–Olaszország
8:30 – Férfi vízilabda: Horvátország–Montenegró
9:55 – Cselgáncs, férfi 100 kg, vigaszág, bronz, döntő (Cirjenics Miklós?)
12:55 – Női tőr, csapatverseny, döntő: (Magyarország?)
14:00 – Férfi kosárlabda: Spanyolország–Argentína

Élőben az m4sport.hu 5-ös csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Női kézilabda: Hollandia–Angola
4:00 – Női kézilabda: Spanyolország–Brazília
5:30 – Ökölvívás
7:15 – Női kézilabda: Japán – Koreai Köztársaság
9:15 – Női kézilabda: Montenegró–Norvégia
10:45 – Ökölvívás
12:30 – Női kézilabda: Magyarország – Orosz csapat
14:30 – Női kézilabda: Svédország–Franciaország

Borítókép: Cseh László (Fotó: MTI/Kovács Tamás)

További hírek

  • Menetrend
  • Érmek
  • Július

    21

  • Július

    22

  • Július

    23

  • Július

    24

  • Július

    25

  • Július

    26

  • Július

    27

  • Július

    28

  • Július

    29

  • Július

    30

  • Július

    31

  • Augusztus

    01

  • Augusztus

    02

  • Augusztus

    03

  • Augusztus

    04

  • Augusztus

    05

  • Augusztus

    06

  • Augusztus

    07

  • Augusztus

    08