Az M4 Sporton és a Dunán körkapcsolással közvetítjük a nap magyar érdekeltségű, illetve legérdekesebb eseményeit (tehát minden magyar sportoló képernyőre kerül a tévében), míg az m4sport.hu öt élő csatornáján megszakítás nélkül követhetik a programban feltüntetett versenyszámokat!
A MAGYAROK RÉSZLETES PÉNTEKI PROGRAMJA ITT ELÉRHETŐ.
2021. július 30., péntek (magyar idő szerint)
Élőben az M4 Sporton és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1:30 – Ez lesz az olimpián (napi ajánlónk)
1:45 – Körkapcsolás
– Atlétika
– Evezés (Pétervári-Molnár Bendegúz. B-döntő – 2:15)
– BMX
3:30 – Úszás, elődöntők, döntők, férfi 100 m pillangó elődöntő (Milák Kristóf – 3:30) férfi 100 m pillangó elődöntő, (Szabó Szebasztián – 3:35) FÉRFI 200 M HÁT (Telegdy Ádám – 3:50), FÉRFI 200 M VEGYES (Cseh László – 4:14), női 200 m hát (ed) (Burián Katalin – 4:42)
5:00 – Körkapcsolás
– Vitorlázás (Érdi Mária – 5:05)
– Cselgáncs, férfi 100 kg, női 78 kg
– Sportlövészet
7:00 – Ez történt az olimpián (hajnali összefoglaló)
7:15 – Körkapcsolás
– Kézilabda
– Szlalom kajak-kenu, döntők
– Tollaslabda
– Vívás
– Cselgáncs, férfi 100 kg, női 78 kg
10:45 – Ez történt az olimpián (délelőtti összefoglaló)
11:00 – Női vízilabda: Magyarország – Japán
12:30 – Körkapcsolás
– Úszás: előfutamok, férfi 50 m gyors (Lobanovszkij Maxim – 12:17), férfi 1500 m gyors (Gyurta Gergely, Kalmár Ákos – 13:00), férfi 4×100 m vegyes (Magyarország – 14:05)
– Asztalitenisz, férfi döntő
– Atlétika, súlylökés, női selejtező
– Strandröplabda
– Kézilabda, férfiak, Németország – Norvégia
16:00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)
Élőben a Dunán és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Kézilabda, férfiak Argentína – Brazília
3:30 – Atlétika (női 800 m előfutam, Bartha Kéri Bianka – 3:41, férfi 400 m gát előfutam, Koroknai Máté – 4:25)
4:40 – BMX, női, férfi döntők
6:30 – Cselgáncs férfi 100 kg, női 78 kg
7:00 – Sportlövészet, nöi 25 m-es döntő vagy Kézilabda, férfiak, Franciaország-Spanyolország
8:30 – Vízilabda, női, Egyesült Államok – Orosz csapat
9:45 – Íjászat, női döntő
10:00 – Cselgáncs férfi 100 kg, női 78 kg
12:35 – Atlétika, női súlylökés selejtező (Márton Anita – 12:35)
13:00 – Strandröplabda, Olaszország – Kuba, Lengyelország-Brazília
Élőben az m4sport.hu 1-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
0:15 – Evezés
4:35 – BMX, női, férfi döntők
5:20 – Golf
8:50 – Szlalom kajak-kenu, döntők
10:00 – Cselgáncs férfi 100 kg, női 78 kg
12:00 – Atlétika
13:55 – Kosárlabda, női, Kína – Ausztrália
Élőben az m4sport.hu 2-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Tollaslabda
5:00 – Vitorlázás
7:00 – Vízilabda, női, Dél-Afrika – Hollandia
8:00 – Tenisz
15:00 – Strandröplabda, férfiak Katar – Egyesült Államok
Élőben az m4sport.hu 3-as csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Strandröplabda
3:30 – Úszás, elődöntők, döntők
5:10 – Gyeplabda, férfiak, Dél-Afrika – Kanada
6:40 – Kosárlabda, női, Egyesült Államok – Japán
8:40 – Tollaslabda
11:00 – Labdarúgás, női negyeddöntő, Anglia – Ausztrália
13:00 – Labdarúgás, női negyeddöntő, Hollandia – Egyesült Államok
Élőben az m4sport.hu 4-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Atlétika
6:00 – Gumiasztal, női
8:30 – Vízilabda, női, Egyesült Államok – Orosz csapat
10:00 – Labdarúgás, női negyeddöntő, Kanada – Brazília
11:59 – Úszás, előfutamok
14: 45 – Röplabda, férfiak, Orosz csapat – Franciaország
Élőben az m4sport.hu 5-ös csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Kézilabda, férfiak, Argentína – Brazília
4:00 – Kézilabda, férfiak, Bahrein – Japán
7:15 – Kézilabda, férfiak, Franciaország-Spanyolország
9:15 – Kézilabda, férfiak, Svédország – Egyiptom
12:30 – Kézilabda, férfiak, Portugália – Dánia
14:30 – Kézilabda, férfiak, Németország – Norvégia