Élő Eredmények
 

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 8. (szombati) napján

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 8. (szombati) napján

m4sport.hu
Hét csatornán, szombat éjjel fél egytől egészen délután fél ötig, megállás nélkül! Ez vár ránk az olimpia nyolcadik napján a tévében és az m4sport.hu-n!

Az M4 Sporton és a Dunán körkapcsolással közvetítjük a nap magyar érdekeltségű, illetve legérdekesebb eseményeit (tehát minden magyar sportoló képernyőre kerül a tévében), míg az m4sport.hu öt élő csatornáján megszakítás nélkül követhetik a programban feltüntetett versenyszámokat!

A MAGYAROK RÉSZLETES SZOMBATI PROGRAMJA ITT ELÉRHETŐ.

2021. július 31., szombat (magyar idő szerint)

Élőben az M4 Sporton és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
0:30 – Triatlon: vegyes váltó (Magyarország: Bragmayer Zsanett, Tóth Tamás, Kovács Zsófia, Bicsák Bence)
2:30 – Ez lesz az olimpián (napi ajánlónk)
3:00 – Körkapcsolás
– Strandröplabda
– Golf
– Úszás: elődöntők, döntők (férfi 100 m pillangó döntő: Milák Kristóf)
– Női kard, csapatverseny (4:25 – Magyarország–Koreai Köztársaság negyeddöntő)
– Női röplabda: Egyesült Államok – Orosz csapat
6:30 – Ez történt az olimpián (hajnali összefoglaló)
6:45 – Körkapcsolás
– Női kard, csapatverseny, elődöntő (amennyiben a magyarok bejutnak)
– Férfi vízilabda: Egyesült Államok – Magyarország (amennyiben a női kardcsapat nem jut elődöntőbe)
– Női kézilabda: Orosz csapat – Franciaország
8:30 – Férfi vízilabda: Horvátország–Szerbia
9:30 – Íjászat, férfi egyéni: bronzmérkőzés, döntő
10:00 – Körkapcsolás
– Férfi labdarúgás: Spanyolország–Elefántcsontpart
– Ez történt az olimpián (délelőtti összefoglaló)
– Női kard, csapatverseny (11:30 – bronzmérkőzés, amennyiben a magyarok érdekeltek)
– Tenisz
12:15 – Női kézilabda: Magyarország–Spanyolország (amennyiben a női kardcsapat nem jut döntőbe)
12:30 – Női kard, csapatverseny (döntő, amennyiben a magyarok érdekeltek)
14:00 – Körkapcsolás
– Tenisz: női döntő
– Atlétika
– Férfi kosárlabda: Egyesült Államok – Csehország
16:00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)

Élőben a Dunán és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Atlétika (4:09 – 100 m gát: Kozák Luca)
4:25 – Női kard, csapatverseny: Magyarország–Koreai Köztársaság negyeddöntő
5:00 – Ökölvívás
5:50 – Golf
6:30 – Férfi vízilabda: Egyesült Államok – Magyarország (amennyiben a női kardcsapat elődöntőbe jut)
6:40 – Körkapcsolás (amennyiben a női kardcsapat nem jut elődöntőbe)
– Női kard, csapatverseny
– Ökölvívás
– Női kézilabda: Orosz csapat – Franciaország
– Tenisz
– Sportpuska, összetett (Mészáros Eszter)
– Női kézilabda: Brazília–Svédország
11:00 – Körkapcsolás
– Női rögbi: döntő
– Tenisz: női és férfi bronzmérkőzés
– Női kard, csapatverseny (11:30 – bronzmérkőzés; 12:30 – döntő)
12:15 – Női kézilabda: Magyarország–Spanyolország (amennyiben a női kardcsapat döntőbe jut)
13:05 – Atlétika (amennyiben a női kardcsapat nem jut döntőbe)

Élőben az m4sport.hu 1-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Tollaslabda
4:05 – Női röplabda: Egyesült Államok – Orosz csapat
6:00 – Tollaslabda
8:00 – Tenisz

Élőben az m4sport.hu 2-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Atlétika (4:09 – 100 m gát: Kozák Luca)
5:00 – Cselgáncs
7:30 – Vitorlázás: éremfutamok
9:30 – Íjászat, férfi egyéni: bronzmérkőzés, döntő
10:00 – Férfi labdarúgás: Spanyolország–Elefántcsontpart
12:00 – Atlétika
15:00 – Strandröplabda

Élőben az m4sport.hu 3-as csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
0:30 – Golf
3:00 – Női kard, csapatverseny (4:25 – Magyarország–Koreai Köztársaság negyeddöntő)
7:50 – Műugrás
9:20 – Női röplabda: Szerbia–Brazília
11:25 – Női kard, csapatverseny (11:30 – bronzmérkőzés; 12:30 – döntő)
13:55 – Férfi kosárlabda: Egyesült Államok – Csehország

Élőben az m4sport.hu 4-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Strandröplabda
3:30 – Úszás: elődöntők, döntők (férfi 100 m pillangó döntő: Milák Kristóf)
5:00 – Ökölvívás
7:00 – Sportlövészet: Trap, vegyes csapat
7:50 – Trampolin: férfi döntő
9:00 – Sportpuska, összetett (Mészáros Eszter)
10:20 – Férfi kosárlabda: Ausztrália–Németország
12:00 – Férfi labdarúgás: Brazília–Egyiptom
14:00 – Tollaslabda

Élőben az m4sport.hu 5-ös csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Női kézilabda: Angola–Japán
4:00 – Női kézilabda: Montenegró – Koreai Köztársaság
5:30 – Golf
7:15 – Női kézilabda: Orosz csapat – Franciaország
9:15 – Női kézilabda: Brazília–Svédország
10:55 – Női rögbi: döntő
11:30 – Ökölvívás
12:30 – Női kézilabda: Magyarország–Spanyolország
14:30 – Női kézilabda: Norvégia–Hollandia

Borítókép: Milák Kristóf (Fotó: EPA/How Hwee Young)

További hírek

  • Menetrend
  • Érmek
  • Július

    21

  • Július

    22

  • Július

    23

  • Július

    24

  • Július

    25

  • Július

    26

  • Július

    27

  • Július

    28

  • Július

    29

  • Július

    30

  • Július

    31

  • Augusztus

    01

  • Augusztus

    02

  • Augusztus

    03

  • Augusztus

    04

  • Augusztus

    05

  • Augusztus

    06

  • Augusztus

    07

  • Augusztus

    08