Élő Eredmények
 

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 9. napján (vasárnap)

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 9. napján (vasárnap)

m4sport.hu
Hét csatornán, vasárnap éjjel fél egytől egészen délután fél ötig, megállás nélkül! Ez vár ránk az olimpia kilencedik napján a tévében és az m4sport.hu-n!

Az M4 Sporton és a Dunán körkapcsolással közvetítjük a nap magyar érdekeltségű, illetve legérdekesebb eseményeit (tehát minden magyar sportoló képernyőre kerül a tévében), míg az m4sport.hu öt élő csatornáján megszakítás nélkül követhetik a programban feltüntetett versenyszámokat!

A MAGYAROK RÉSZLETES VASÁRNAPI PROGRAMJA ITT ELÉRHETŐ.

2021. augusztus 1., vasárnap (magyar idő szerint)

Élőben az M4 Sporton és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

1.45 – golf
2.00 – atlétika (2.10/3.40 – női kalapácsvetés, selejtező: Gyurátz Réka); 2.40 – női 3000 m akadály, előfutam: Kácser Zita, Tóth Lili Anna; 2.50 – női távolugrás, selejtező: Nguyen Anasztázia)
3.10 – BMX: döntő
5.00 – ökölvívás: nehézsúly
7.00 – vízilabda: női (Magyarország–Kína) csoportmeccs
8.10 – körkapcsolás: vitorlázás (8.05 – Finndingi 9-10. futam: Berecz Zsombor); tenisz: döntők férfi egyes, női páros, vegyes páros; vízilabda: női (Hollandia–Kanada) csoportmeccs; kosárlabda: férfi (Spanyolország–Szlovénia) csoportmeccs
12.00 – körkapcsolás: atlétika (12.45 – női 100 m gát, elődöntő Kozák Luca); asztalitenisz: női csapatverseny (Magyarország–Japán) nyolcaddöntő; kézilabda: férfi (Németország–Brazília) csoportmeccs; vívás: férfi tőr csapat
14.30 – körkapcsolás: kézilabda: férfi (Dánia–Svédország) csoportmeccs; tollaslabda: döntő

Élőben a Dunán és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

1.30 – golf
2.00 – kézilabda: férfi (Portugália–Japán) csoportmeccs
3.30 – körkapcsolás: golf; úszás: döntők; röplabda: férfi (Brazília–Franciaország) csoportmeccs
6.40 – körkapcsolás: golf; kosárlabda: férfi (Argentína–Japán) csoportmeccs; műugrás: női 3 méter
9.00 – körkapcsolás: golf; kézilabda: férfi (Norvégia–Franciaország) csoportmeccs; torna: szerenkénti döntők
12.00 – atlétika (12.45 – női 100 m gát, elődöntő Kozák Luca)

Élőben az m4sport.hu 1-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

2.00 – atlétika (2.10/3.40 – női kalapácsvetés, selejtező: Gyurátz Réka); 2.40 – női 3000 m akadály, előfutam: Kácser Zita, Tóth Lili Anna; 2.50 – női távolugrás, selejtező: Nguyen Anasztázia)
5.30 – baseball
7.33 – vitorlázás (8.05 – Finndingi 9-10. futam: Berecz Zsombor)
10.00 – ökölvívás
12.00 – atlétika (12.45 – női 100 m gát, elődöntő Kozák Luca)
14.55 – röplabda: férfi (USA–Argentína) csoportmeccs

Élőben az m4sport.hu 2-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

1.45 – golf
11.10 – birkózás: férfi kötöttfogás 60 kg; női 76 kg
12.30 – asztalitenisz: női csapatverseny (Magyarország–Japán) nyolcaddöntő
14.30 – strandröplabda: női (Ausztrália–Kína) nyolcaddöntő

Élőben az m4sport.hu 3-as csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

2.00 – vívás: férfi tőr csapat
3.30 – úszás: döntők
4.45 – birkózás: férfi kötöttfogás 60 kg; női 76 kg
5.50 – strandröplabda: nyolcaddöntő
8.00 – műugrás: női 3 méter
10.00 – torna: szerenkénti döntők
13.00 – röplabda: férfi (Japán–Irán) csoportmeccs
14.30 – tollaslabda: döntő

Élőben az m4sport.hu 4-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

2.00 – strandröplabda: női (Kanada–USA) nyolcaddöntő
3.10 – BMX: döntő
6.30 – strandröplabda: női/férfi nyolcaddöntő
8.00 – tenisz: döntők férfi egyes, női páros, vegyes páros

Élőben az m4sport.hu 5-ös csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

2.00 – kézilabda: férfi (Portugália–Japán) csoportmeccs
4.00 – kézilabda: férfi (Egyiptom–Bahrein) csoportmeccs
7.15 – kézilabda: férfi (Spanyolország–Argentína) csoportmeccs
9.15 – kézilabda: férfi (Norvégia–Franciaország) csoportmeccs
12.30 – kézilabda: férfi (Németország–Brazília) csoportmeccs
14.30 – kézilabda: férfi (Dánia–Svédország) csoportmeccs

Borítókép: A brit Declan Brooks a BMX kerékpár szabadstílusú versenyén (MTI/AP/Ben Curtis)

További hírek

  • Menetrend
  • Érmek
  • Július

    21

  • Július

    22

  • Július

    23

  • Július

    24

  • Július

    25

  • Július

    26

  • Július

    27

  • Július

    28

  • Július

    29

  • Július

    30

  • Július

    31

  • Augusztus

    01

  • Augusztus

    02

  • Augusztus

    03

  • Augusztus

    04

  • Augusztus

    05

  • Augusztus

    06

  • Augusztus

    07

  • Augusztus

    08