Élő Eredmények
 

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 10. (hétfői) napján

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 10. (hétfői) napján

m4sport.hu
Megkezdődik a kajak-kenu és a birkózás, Péni éremesélyesként lő, sorsdöntő nap előtt a női kéziválogatott. Hét csatornán, hétfő éjjel fél kettőtől egészen délután fél ötig, megállás nélkül! Ez vár ránk az olimpia tizedik napján a tévében és az m4sport.hu-n!

Az M4 Sporton és a Dunán körkapcsolással közvetítjük a nap magyar érdekeltségű, illetve legérdekesebb eseményeit (tehát minden magyar sportoló képernyőre kerül a tévében), míg az m4sport.hu öt élő csatornáján megszakítás nélkül követhetik a programban feltüntetett versenyszámokat!

A MAGYAROK RÉSZLETES HÉTFŐI PROGRAMJA ITT ELÉRHETŐ.

2021. augusztus 2., hétfő (magyar idő szerint)

Élőben az M4 Sporton és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1:30 – Ez lesz az olimpián (napi ajánlónk)
2:00 – Körkapcsolás
– Atlétika (férfi kalapácsvetés, selejtező: Halász Bence)
– Kajak-kenu, előfutamok (női K-1 200 m: Lucz Dóra – 2:30, Kárász Anna – 2:37; férfi C-2 1000 m: Adolf Balázs, Fejes Dániel – 3:05; férfi K-1 1000 m: Kopasz Bálint – 3:29, Varga Ádám – 3:53; női K-2 500 m: Kozák Danuta&Bodonyi Dóra – 4:08, Csipes Tamara&Medveczky Erika – 4:22)
– Birkózás (férfi kötöttfogás, nyolcaddöntő és negyeddöntő: 77 kg – Lőrincz Tamás; 97 kg – Szőke Alex)
– Tollaslabda
7:00 – Ez történt az olimpián (hajnali összefoglaló)
7:15 – Körkapcsolás
– Női kézilabda: Spanyolország – Orosz csapat
– Férfi vízilabda: Szerbia–Montenegró
9:00 – Női kézilabda: Magyarország–Svédország
11:00 – Körkapcsolás
– Torna: női talaj, döntő
– Birkózás: kötöttfogás, 77, 97 kg, elődöntő (Lőrincz Tamás?, Szőke Alex?)
12:00 – Ez történt az olimpián (délelőtti összefoglaló)
12:30 – Körkapcsolás
– Atlétika
– Birkózás
– Strandröplabda
16:00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)

Élőben a Dunán és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Strandröplabda
2:50 – Férfi vízilabda: Magyarország–Olaszország
4:00 – Körkapcsolás
– Női kézilabda: Franciaország–Brazília
– Birkózás (férfi kötöttfogás,  nyolcaddöntő és negyeddöntő: 77 kg – Lőrincz Tamás; 97 kg – Szőke Alex)
6:40 – Női kosárlabda: Egyesült Államok – Franciaország
8:30 – Férfi vízilabda: Spanyolország–Horvátország
9:50 – Sportlövészet: férfi kisöbű szabadpuska 3×40 lövéses összetett (Péni István, Pekler Zalán)
11:00 – Körkapcsolás
– Pályakerékpár: női csapatverseny, helyosztók
– Birkózás: kötöttfogás, 77, 97 kg, elődöntő (Lőrincz Tamás?, Szőke Alex?)
– Torna: női talaj, döntő
12:30 – Körkapcsolás
– Torna: szerenkénti döntők
– Tollaslabda: férfi helyosztók
– Díjugratás

Élőben az m4sport.hu 1-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Atlétika (férfi kalapácsvetés, selejtező: Halász Bence)
4:55 – Vitorlázás
6:00 – Tollaslabda: női páros, helyosztók
10:00 – Torna: szerenkénti döntő
13:00 – Tollaslabda: férfi helyosztók

Élőben az m4sport.hu 2-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:30 – Kajak-kenu, előfutamok (női K-1 200 m: Lucz Dóra, Kárász Anna; férfi C-2 1000 m: Adolf Balázs, Fejes Dániel; férfi K-1 1000 m: Kopasz Bálint, Varga Ádám; női K-2 500 m: Kozák Danuta&Bodonyi Dóra, Csipes Tamara&Medveczky Erika)
7:25 – Asztalitenisz: csapatverseny, negyeddöntők
10:30 – Pályakerékpár: női csapatverseny
11:30 – Női gyeplabda
13:00 – Díjugratás: egyéni döntők

Élőben az m4sport.hu 3-as csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1:55 – Strandröplabda
4:00 – Birkózás (férfi kötöttfogás,  nyolcaddöntő és negyeddöntő: 77 kg – Lőrincz Tamás; 97 kg – Szőke Alex)
6:40 – Női kosárlabda: Egyesült Államok – Franciaország
9:25 – Női röplabda: Kína–Argentína
11:15 – Birkózás: kötöttfogás, 77, 97 kg, elődöntő (Lőrincz Tamás?, Szőke Alex?)
14:40 – Női röplabda: Brazília–Kenya

Élőben az m4sport.hu 4-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1:55 – Női röplabda: Szerbia – Koreai Köztársaság
4:00 – Női röplabda: Egyesült Államok – Olaszország
7:00 – Férfi vízilabda: Szerbia–Montenegró
8:30 – Férfi vízilabda: Spanyolország–Horvátország
9:55 – Női labdarúgás, elődöntő: Egyesült Államok – Kanada
12:55 – Női labdarúgás, elődöntő: Ausztrália–Svédország

Élőben az m4sport.hu 5-ös csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1:55 – Női kézilabda: Koreai Köztársaság – Angola
4:00 – Női kézilabda: Franciaország–Brazília
5:30 – Női gyeplabda: Ausztrália–India
7:15 – Női kézilabda: Spanyolország – Orosz csapat
9:15 – Női kézilabda: Magyarország–Svédország
11:00 – Strandröplabda: férfi negyeddöntő
12:30 – Női kézilabda: Hollandia–Montenegró
14:30 – Női kézilabda: Norvégia–Japán

Borítókép: Kozák Danuta és Lucz Dóra (Fotó: MTI/Kovács Tamás)

További hírek

  • Menetrend
  • Érmek
  • Július

    21

  • Július

    22

  • Július

    23

  • Július

    24

  • Július

    25

  • Július

    26

  • Július

    27

  • Július

    28

  • Július

    29

  • Július

    30

  • Július

    31

  • Augusztus

    01

  • Augusztus

    02

  • Augusztus

    03

  • Augusztus

    04

  • Augusztus

    05

  • Augusztus

    06

  • Augusztus

    07

  • Augusztus

    08