Élő Eredmények
 

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 11. (keddi) napján

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 11. (keddi) napján

m4sport.hu
Hét csatornán, hajnali 2 órától egészen délután fél ötig, megállás nélkül! Ez vár ránk az olimpia 11. hivatalos versenynapján a tévében és az m4sport.hu-n!

Az M4 Sporton és a Dunán körkapcsolással közvetítjük a nap magyar érdekeltségű, illetve legérdekesebb eseményeit (tehát minden magyar sportoló képernyőre kerül a tévében), míg az m4sport.hu öt élő csatornáján megszakítás nélkül követhetik a programban feltüntetett versenyszámokat!

A MAGYAROK RÉSZLETES KEDDI PROGRAMJA ITT ELÉRHETŐ.

2021. augusztus 3., kedd (magyar idő szerint)

Élőben az M4 Sporton és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1:45 – Ez lesz az olimpián (napi ajánlónk)
2:15 – Körkapcsolás
– Kajak-kenu, középdöntők, döntők (2.37: női K-1 200 m (Lucz Dóra, Kárász Anna), 3.00: férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint), 3.08: férfi K-1 1000 m (Varga Ádám), 3.23: női K-2 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra; Csipes Tamara, Medveczky Erika), 4.45: férfi C-2 1000 m, B döntő (Adolf Balázs, Fejes Dániel))
– Birkózás, férfi kötöttfogás, vigaszág 97kg (4:00: Szőke Alex), nyolcaddöntők, negyeddöntők férfi 87kg, női 62kg, férfi 67kg (5:00: Lőrincz Viktor, 5:10 Sastin Marianna, 6:10: Korpási Bálint)
– Kosárlabda, férfi negyeddöntő: Szlovénia–Németország
– Kézilabda, férfi negyeddöntő: Svédország–Spanyolország
7:00 – Ez történt az olimpián (hajnali összefoglaló)
7:10 – Körkapcsolás
– Ökölvívás
– Vitorlázás, Finndingi éremfutam (7:33: Berecz Zsombor)
– Vízilabda, női negyeddöntő: Spanyolország-Kína
9:45 – Ez történt az olimpián (reggeli összefoglaló)
10:00 – Pályakerékpár
11:00 – Vízilabda, női negyeddöntő: Hollandia-Magyarország
12:45 – Körkapcsolás
– Torna, női szerenkénti döntő
– Ökölvívás
– Birkózás, helyosztók, elődöntők, döntők, férfi 87kg, női 62kg, férfi 67kg, férfi 77kg, férfi 97kg (12.45: Lőrincz Tamás, Lőrincz Viktor?, Sastin Marianna?, Korpási Bálint?, Szőke Alex?)
– Atlétika
– Labdarúgás, férfi elődöntő: Japán–Spanyolország
– Kézilabda, férfi negyeddöntő: Németország–Egyiptom
– Strandröplabda, női, Kanada–Ausztrália
16:15 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)

Élőben a Dunán és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Körkapcsolás
– Atlétika, férfi hármasugrás, selejtező; férfi 1500 m, előfutam (2.05: Szögi István); női gerelyhajítás, selejtező (2.20: Szilágyi Réka); női 400 m, előfutam; NŐI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ; férfi 200 m, előfutam; FÉRFI 400 M GÁT, DÖNTŐ
– Birkózás, vigaszág 97kg (4:00: Szőke Alex), nyolcaddöntők, negyeddöntők férfi 87kg, női 62kg, férfi 67kg (5:00: Lőrincz Viktor, 5:10 Sastin Marianna, 6:10: Korpási Bálint)
6:40 – Körkapcsolás
– Kosárlabda, férfi negyeddöntő: Spanyolország–USA
– Műugrás, férfi 3m döntő
– Pályakerékpár, női csapat üldözéses, férfi csapatsprint
– Labdarúgás, férfi elődöntő: Mexikó–Brazília
– Birkózás, helyosztók, elődöntők, döntők, férfi 87kg, női 62kg, férfi 67kg, férfi 77kg, férfi 97kg (Lőrincz Viktor?, Sastin Marianna?, Korpási Bálint?, Szőke Alex?)
12:15 – Körkapcsolás
– Atlétika, férfi 110 m gát, előfutam (12:10: Szűcs Valdó); férfi súlylökés, selejtező; FÉRFI RÚDUGRÁS, DÖNTŐ; férfi 5000 m, előfutam; NŐI KALAPÁCSVETÉS, DÖNTŐ; férfi 200 m, elődöntő; NŐI 800 M, DÖNTŐ; NŐI 200 M, DÖNTŐ
– Birkózás, helyosztók, elődöntők, döntők, férfi 87kg, női 62kg, férfi 67kg, férfi 77kg, férfi 97kg (12.45: Lőrincz Tamás, Lőrincz Viktor?, Sastin Marianna?, Korpási Bálint?, Szőke Alex?)
– Kosárlabda, férfi negyeddöntő: Ausztrália–Argentína

Élőben az m4sport.hu 1-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1.55 – Atlétika, férfi hármasugrás, selejtező; férfi 1500 m, előfutam (2.05: Szögi István); női gerelyhajítás, selejtező (2.20: Szilágyi Réka); női 400 m, előfutam; NŐI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ; férfi 200 m, előfutam; FÉRFI 400 M GÁT, DÖNTŐ
5:35 – Ökölvívás
6:55 – Vízilabda, női negyeddöntő: Kanada–USA
8:00 – Műugrás, férfi 3m döntő
10:00 – Torna, szerenkénti döntő
13:00 – Labdarúgás, férfi elődöntő: Japán–Spanyolország
15:00 – Röplabda, férfi negyeddöntő: Lengyelország–Franciaország

Élőben az m4sport.hu 2-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:25 – Kajak-kenu, középdöntők (2.37: női K-1 200 m (Lucz Dóra, Kárász Anna), 3.00: férfi K-1 1000 m (Kopasz Bálint), 3.08: férfi K-1 1000 m (Varga Ádám), 3.23: női K-2 500 m (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra; Csipes Tamara, Medveczky Erika))
4:25 – Kajak-kenu, döntők (4.37: NŐI K-1 200 M (Lucz Dóra?, Kárász Anna?), 4.45: férfi C-2 1000 m, B döntő (Adolf Balázs, Fejes Dániel), 5.21: FÉRFI K-1 1000 M (Kopasz Bálint?, Varga Ádám?), 5.46: NŐI K-2 500 M (Kozák Danuta, Bodonyi Dóra?; Csipes Tamara, Medveczky Erika?))
6:35 – Kosárlabda, férfi negyeddöntő: Spanyolország–USA
8:40 – Pályakerékpár, női csapat üldözéses, férfi csapatsprint
11:10 – Birkózás, helyosztók, elődöntők, döntők, férfi 87kg, női 62kg, férfi 67kg, férfi 77kg, férfi 97kg (Lőrincz Viktor?, Sastin Marianna?, Korpási Bálint?, Szőke Alex?)
15.00 – Strandröplabda, női, Kanada–Ausztrália

Élőben az m4sport.hu 3-as csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:55 – Kosárlabda, férfi negyeddöntő: Szlovénia–Németország
5:05 – Vitorlázás (7:33: Berecz Zsombor)
9:55 – Labdarúgás, férfi elődöntő: Mexikó–Brazília
11:55 – Atlétika, férfi 110 m gát, előfutam (12:10: Szűcs Valdó); férfi súlylökés, selejtező; FÉRFI RÚDUGRÁS, DÖNTŐ; férfi 5000 m, előfutam; NŐI KALAPÁCSVETÉS, DÖNTŐ; férfi 200 m, elődöntő; NŐI 800 M, DÖNTŐ; NŐI 200 M, DÖNTŐ
14:55 – Sportmászás

Élőben az m4sport.hu 4-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
1:55 – Strandröplabda, női negyeddöntő: Németország–USA
3:55 – Birkózás, férfi kötöttfogás, vigaszág 97kg (4:00: Szőke Alex), nyolcaddöntők, negyeddöntők férfi 87kg, női 62kg, férfi 67kg (5:00: Lőrincz Viktor, 5:10 Sastin Marianna, 6:10: Korpási Bálint)
6:30 – Röplabda, férfi negyeddöntő: Japán–Brazília
8:30 – Vízilabda, női negyeddöntő: Spanyolország–Kína
9:55 – Röplabda, férfi negyeddöntő: Olaszország–Argentína
12:50 – Vízilabda, női negyeddöntő: Ausztrália – Orosz csapat
13:55 – Kosárlabda, férfi negyeddöntő: Ausztrália–Argentína

Élőben az m4sport.hu 5-ös csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:30 – Kézilabda, férfi negyeddöntő: Franciaország–Bahrein
6:15 – Kézilabda, férfi negyeddöntő: Svédország–Spanyolország
10:00 – Kézilabda, férfi negyeddöntő: Dánia–Norvégia
13:45 – Kézilabda, férfi negyeddöntő: Németország–Egyiptom

Borítókép: EPA/Patrick B. Kraemer

További hírek

  • Menetrend
  • Érmek
  • Július

    21

  • Július

    22

  • Július

    23

  • Július

    24

  • Július

    25

  • Július

    26

  • Július

    27

  • Július

    28

  • Július

    29

  • Július

    30

  • Július

    31

  • Augusztus

    01

  • Augusztus

    02

  • Augusztus

    03

  • Augusztus

    04

  • Augusztus

    05

  • Augusztus

    06

  • Augusztus

    07

  • Augusztus

    08