Élő Eredmények
 

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 13. (csütörtöki) napján

Élő közvetítéseink a tokiói olimpia 13. (csütörtöki) napján

m4sport.hu
Hét csatornán, már szerdán fél 12-től egészen délután fél ötig, megállás nélkül! Ez vár ránk az olimpia 13. hivatalos versenynapján a tévében és az m4sport.hu-n!

Az M4 Sporton és a Dunán körkapcsolással közvetítjük a nap magyar érdekeltségű, illetve legérdekesebb eseményeit (tehát minden magyar sportoló képernyőre kerül a tévében), míg az m4sport.hu öt élő csatornáján megszakítás nélkül követhetik a programban feltüntetett versenyszámokat!

A MAGYAROK RÉSZLETES KEDDI PROGRAMJA ITT ELÉRHETŐ.

2021. augusztus 5., csütörtök (magyar idő szerint):

Élőben az M4 Sporton és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
23:30 – Nyíltvízi úszás, férfi 10 km (Rasovszky Kristóf)
1:30 – Ez lesz az olimpián (napi ajánlónk)
1:45 – Strandröplabda, elődöntők: Svájc-USA, Ausztrália-Lettország
2:30– Körkapcsolás
– Kajak-kenu elődöntők:
2.30: férfi K–1 200 m – Csizmadia Kolos
2.37: férfi K–1 200 m – Tótka Sándor
2.44: női C–1 200 m – Balla Virág
2.51: női C–1 200 m – Takács Kincső
2.58: női K–1 500 m – Csipes Tamara
3.05: női K–1 500 m – Kozák Danuta
3.34: férfi K–2 1000 m – Béke Kornél, Varga Ádám és Nádas Bence, Kopasz Bálint
Döntők:
4.35: férfi kajak egyes (K–1) 200 méter – B-döntő
4.42: férfi kajak egyes (K–1) 200 méter – A-döntő (Tótka Sándor?, Csizmadia Kolos?)
4.50:
női kenu egyes (C–1) 200 méter – B-döntő
4.57: női kenu egyes (C–1) 200 méter – A-döntő (Takács Kincső?, Balla Virág?)
5.15: női kajak egyes (K–1) 500 méter – C-döntő
5.22: női kajak egyes (K–1) 500 méter – B-döntő
5.29: női kajak egyes (K–1) 500 méter – A-döntő (Kozák Danuta?, Csipes Tamara?)
5.47:
férfi kajak páros (K–2) 1000 méter – B-döntő
5.55: férfi kajak páros (K–2) 1000 méter – A-döntő (Béke Kornél, Varga Ádám?; Nádas Bence, Kopasz Bálint?)
– 5:30 – gördeszka, férfi freestyle döntő
– 6:00 – Öttusa, női rangsoroló vívás (Kovács Sarolta, Gulyás Michelle)
– 6:15 – kosárlabda, férfi elődöntő: Ausztrália-USA
7:00 – Ez történt az olimpián (hajnali összefoglaló)
7:15 – Körkapcsolás
– 7:00 – Ökölvívás
– 8:00 – Műugrás, női 10m torony
– 9:30 – Öttusa, rangsoroló vívás (Kovács Sarolta, Gulyás Michelle illetve Marosi Ádám, Kasza Róbert)
– 10:00 – Pályakerékpár, női keirin, férfi omnium
– 10:00 – Labdarúgás, női bronzmeccs: Ausztrália-USA (2. félidőtől)
11:00 – Ez történt az olimpián (reggeli összefoglaló)
11:15 – Körkapcsolás
– 12:00 – Atlétika, kalapácsvetés
– 12:30 – birkózás, döntők
12:50 – Vízilabda, női elődöntő: Spanyolország-Magyarország
14:00 – Kézilabda, férfi elődöntő: Spanyolország-Dánia
15:30 – Sportmászás. férfi döntő
16:00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)

Élőben a Dunán és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Atlétika, női hétpróba távolugrás (Krizsán Xénia)
6:00 – Röplabda, férfi elődöntő: Brazília-Orosz csapat
– Körkapcsolás
6:40 – Atlétika, gerelyhajítás, férfi 110m gát – döntő
7:00 – Ökölvívás
8:30 – Vízilabda. női elődöntő: Orosz csapat-USA
9:30 – Atlétika, férfi 20 km gyaloglás
10:00 – Pályakerékpár, női keirin, férfi omnium
10:00 – Labdarúgás, női bronzmeccs: Ausztrália-USA (2. félidőtől)
11:30 – Atlétika, női hétpróba 800 m futás
12:30 – Birkózás, döntők
12:30 – Karate, éremosztók
12:30 – Asztalitenisz, női csapatdöntő: Kína-Japán
13:00 – Kosárlabda, férfi elődöntő: Franciaország-Szlovénia

Élőben az m4sport.hu 1-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
3:00 – Műugrás, női 10m
6:00 – Öttusa, rangsoroló vívás (Kovács Sarolta, Gulyás Michelle illetve Marosi Ádám, Kasza Róbert)
12:55 – Kosárlabda, férfi elődöntő: Franciaország-Szlovénia

Élőben az m4sport.hu 2-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Strandröplabda, elődöntő: Svájc-USA
3:00 – Strandröplabda, elődöntő: Ausztrália-Lettország
4:00 – Asztalitenisz, csapat bronzmeccs
6:10 – Kosárlabda, férfi elődöntő: Ausztrália-USA
8:25 – Pályakerékpár, női keirin, férfi omnium
11:15 – Birkózás

Élőben az m4sport.hu 3-as csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:55 – Karate, selejtezők
5:55 – Röplabda, férfi elődöntő: Brazília-Orosz csapat
8:25 – Vízilabda. női elődöntő: Orosz csapat-USA
9:55 – Labdarúgás, női bronzmeccs: Ausztrália-USA
(közben) Karate
13:55 – Röplabda, férfi elődöntő: Franciaország-Argentína

Élőben az m4sport.hu 4-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Atlétika
8:00 – Műugrás, női 10m torony
9:30 – Atlétika, férfi 20 km gyaloglás
11:30 – Atlétika
14:00
– Sportmászás

Élőben az m4sport.hu 5-ös csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
0:30Golf
4:00
– Birkózás
6:55 – Ökölvívás
9:55 – Kézilabda, férfi elődöntő: Franciaország-Egyiptom
11:30 – Sportmászás
12:30 – Asztalitenisz, női csapatdöntő: Kína-Japán
14:00
– Kézilabda, férfi elődöntő: Spanyolország-Dánia

Borítókép: Rasovszky Kristóf (MTI/EPA/Patrick B. Krämer)

További hírek

  • Menetrend
  • Érmek
  • Július

    21

  • Július

    22

  • Július

    23

  • Július

    24

  • Július

    25

  • Július

    26

  • Július

    27

  • Július

    28

  • Július

    29

  • Július

    30

  • Július

    31

  • Augusztus

    01

  • Augusztus

    02

  • Augusztus

    03

  • Augusztus

    04

  • Augusztus

    05

  • Augusztus

    06

  • Augusztus

    07

  • Augusztus

    08