Az M4 Sporton és a Dunán körkapcsolással közvetítjük a nap magyar érdekeltségű, illetve legérdekesebb eseményeit (tehát minden magyar sportoló képernyőre kerül a tévében), míg az m4sport.hu öt élő csatornáján megszakítás nélkül követhetik a programban feltüntetett versenyszámokat!
A MAGYAROK RÉSZLETES SZOMBATI PROGRAMJA ITT ELÉRHETŐ.
2021. augusztus 7., szombat (magyar idő szerint)
Élőben az M4 Sporton és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
23:00 (még péntek) – Körkapcsolás
– Atlétika: női maraton
– Golf
2:00 – Ez lesz az olimpián (napi ajánlónk)
2:30 – Körkapcsolás
– Kajak-kenu: elődöntők (2:30 – női C-2 500 m: Balla Virág, Takács Kincső; 2:52 – férfi C-1 1000 m: Adolf Balázs; 3:07 – női K-4 500 m: Magyarország; 3:28 – férfi K-4 500 m: Magyarország)
– Kajak-kenu: döntők (4:30 – női C-2 500 m B-döntő; 4:37 – női C-2 500 m A-döntő; 4:45 – férfi C-1 1000 m B-döntő; 4:53 – férfi C-1 1000 m A-döntő; 5:12 – női K-4 500 m B-döntő; 5:19 – női K-4 500 m A-döntő; 5:37 – férfi K-4 500 m A-döntő)
– Strandröplabda, férfi bronzmérkőzés: Lettország–Katar
– Kosárlabda, férfi döntő: Franciaország – Egyesült Államok
6:30 – Ez történt az olimpián (hajnali összefoglaló)
6:45 – Vízilabda, női bronzmérkőzés: Magyarország – Orosz csapat
8:20 – Körkapcsolás
– Ritmikus gimnasztika: egyéni összetett döntő
– Öttusa, férfiak: bónuszvívás (8:45 – Marosi Ádám, Kasza Róbert)
9:30 – Ez történt az olimpián (reggeli összefoglaló)
9:45 – Körkapcsolás
– Ritmikus gimnasztika: egyéni összetett döntő
– Kézilabda, férfi bronzmérkőzés: Egyiptom–Spanyolország
– Öttusa, férfiak: lovaglás (10:15 – Marosi Ádám, Kasza Róbert)
– Ökölvívás: döntők
– Díjugratás
– Öttusa, férfiak: laser run (12:30 – Marosi Ádám, Kasza Róbert)
– Műúszás, csapat: szabadgyakorlat, döntő
– Atlétika, döntők: férfi 1500 m, női 4X400 m, férfi 4X400 m
– Birkózás (férfi szabadfogás, 65 kg, vigaszág: Muszukajev Iszmail – Tulga Tumur Ochir)
– Kézilabda, férfi döntő: Franciaország–Dánia
16:00 – Ez történt az olimpián (napi összefoglaló)
Élőben a Dunán és az m4sport.hu-n: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:00 – Golf, nők
4:30 – Kosárlabda, férfi döntő: Franciaország – Egyesült Államok
6:30 – Körkapcsolás
– Strandröplabda, férfi döntő: Norvégia – Orosz csapat
– Ökölvívás: döntők
– Öttusa, férfiak: úszás (7:30 – Marosi Ádám, Kasza Róbert)
– Műugrás: férfi 10 m, döntő
– Vízilabda, női döntő: Spanyolország – Egyesült Államok
– Pályakerékpár
– Ritmikus gimnasztika
12:15 – Körkapcsolás
– Atlétika, döntők: női magasugrás, női 10 000 m, férfi gerelyhajítás, férfi 1500 m, női 4X400 m, férfi 4X400 m
– Labdarúgás, férfi döntő: Brazília–Spanyolország
– Röplabda, férfi döntő: Franciaország – Orosz csapat
– Karate: éremosztók
Élőben az m4sport.hu 1-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
23:00 (még péntek) – Atlétika: női maraton
3:00 – Strandröplabda, férfi bronzmérkőzés: Lettország–Katar
4:30 – Strandröplabda, férfi döntő: Norvégia – Orosz csapat
6:40 – Gyeplabda, női döntő: Hollandia–Argentína
8:30 – Pályakerékpár: férfi madison
11:40 – Birkózás (férfi szabadfogás, 65 kg, vigaszág: Muszukajev Iszmail – Tulga Tumur Ochir)
12:25 – Műúszás, csapat: szabadgyakorlat, döntő
14:00 – Birkózás
Élőben az m4sport.hu 2-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
2:30 – Vízilabda, nők, a 7. helyért: Kína–Kanada
4:00 – Vízilabda, nőik, az 5. helyért: Hollandia–Ausztrália
5:00 – Baseball, bronzmérkőzés: Dominikai Köztársaság – Koreai Köztársaság
8:20 – Ritmikus gimnasztika: női egyéni döntő
12:30 – Öttusa, férfiak: laser run (Marosi Ádám, Kasza Róbert)
13:30 – Labdarúgás, férfi döntő: Brazília–Spanyolország
Élőben az m4sport.hu 3-as csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
3:00 – Ritmikus gimnasztika: csapat összetett, selejtező
7:00 – Ökölvívás: döntők
10:10 – Öttusa, férfiak: lovaglás (Marosi Ádám, Kasza Róbert)
12:00 – Díjugratás
14:15 – Röplabda, férfi döntő: Franciaország – Orosz csapat
Élőben az m4sport.hu 4-es csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
23:30 (még péntek) – Golf
7:30 – Öttusa, férfiak: úszás (Marosi Ádám, Kasza Róbert)
8:00 – Műugrás: férfi torony
9:30 – Vízilabda, női döntő: Spanyolország – Egyesült Államok
12:00 – Atlétika, döntők: női magasugrás, női 10 000 m, férfi gerelyhajítás, férfi 1500 m, női 4X400 m, férfi 4X400 m
Élőben az m4sport.hu 5-ös csatornáján: >>> ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
3:00 – Műugrás, férfiak, 10 m: elődöntő
4:25 – Kosárlabda, férfi döntő: Franciaország – Egyesült Államok
6:30 – Röplabda, férfi bronzmérkőzés: Argentína–Brazília
8:40 – Öttusa, férfiak: bónuszvívás (Marosi Ádám, Kasza Róbert)
9:55 – Kézilabda, férfi bronzmérkőzés: Egyiptom–Spanyolország
12:20 – Karate
14:00 – Kézilabda, férfi döntő: Franciaország–Dánia