A szerdán kezdődő ötnapos verseny előfutamait délelőttönként 10.30-tól rendezik, a délutáni program (elődöntők, döntők) 18 órakor kezdődik. Az M4 Sporton és az m4sport.hu-n az összes versenyszám élőben látható.
A magyar csapat:
nők:
Békési Eszter (50 m mell, 100 m mell, 200 m mell)
Bordás Beatrix (50 m pillangó, 100 m pillangó, 50 m gyors, 50 m mell)
Hosszú Katinka (100 m vegyes, 200 m vegyes, 400 m vegyes, 200 m pillangó)
Jakabos Zsuzsanna (50 m gyors, 100 m gyors, 200 m gyors, 400 m gyors, 200 m hát, 200 m pillangó, 100 m vegyes, 200 m vegyes, 400 m vegyes)
Kapás Boglárka (400 m gyors, 200 m pillangó, 400 m vegyes)
Késely Ajna (200 m gyors, 400 m gyors, 800 m gyors)
Szabó-Feltóthy Eszter (200 m hát, 100 m vegyes, 200 m vegyes, 400 m vegyes)
Verrasztó Evelyn (200 m gyors, 100 m vegyes, 200 m vegyes)
férfiak:
Bernek Péter (200 m hát, 200 m vegyes, 400 m vegyes)
Bohus Richárd (50 m hát, 100 m hát)
Gyárfás Bence (50 m gyors, 50 m pillangó)
Gyurta Gergely (1500 m gyors, 400 m vegyes)
Holló Balázs (400 m gyors, 100 m vegyes, 200 m vegyes, 400 m vegyes)
Horváth Dávid (50 m mell, 100 m mell, 200 m mell)
Kalmár Ákos (400 m gyors, 1500 m gyors)
Kozma Dominik (100 m gyors, 200 m gyors)
Lobanovszkij Maxim (50 m gyors, 100 m gyors)
Németh Nándor (100 m gyors, 200 m gyors, 100 m hát)
Szabó Szebasztián (50 m gyors, 100 m gyors, 50 m pillangó, 100 m pillangó)
Szentes Bence (50 m hát, 100 m hát, 200 m hát)
Takács Krisztián (50 m gyors, 50 m pillangó, 100 m pillangó)
Telegdy Ádám (50 m hát, 100 m hát, 200 m hát)
Zombori Gábor (200 m gyors, 400 m gyors, 50 m hát, 100 m vegyes)
Az Európa-bajnokság programja:
szerda (december 04.):
előfutamok (10.30):
Férfi 100 m pillangó (Szabó Szebasztián, Takács Krisztián)
Női 50 m mell (Békési Eszter, Bordás Beatrix)
Férfi 50 m mell (Horváth Dávid)
Női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Szabó-Feltóthy Eszter)
Férfi 400 m gyors (Holló Balázs, Kalmár Ákos, Zombori Gábor)
Női 100 m hát
Férfi 200 m hát (Bernek Péter, Szentes Bence, Telegdy Ádám)
Férfi 4×50 m gyorsváltó
Női 800 m gyors (Késely Ajna)
elődöntők, döntők (18.00):
Férfi 50 m mell elődöntő
Női 50 m mell elődöntő
Férfi 200 m hát DÖNTŐ
Női 400 m vegyes DÖNTŐ
Férfi 400 m gyors DÖNTŐ
Női 100 m hát elődöntő
Férfi 100 m pillangó elődöntő
Női 50 m mell DÖNTŐ
Férfi 50 m mell DÖNTŐ
Férfi 4×50 m gyorsváltó DÖNTŐ
péntek (december 06.):
előfutamok (10.30):
Női 100 m mell (Békési Eszter)
Férfi 50 m gyors (Gyárfás Bence, Lobanovszkij Maxim, Takács Krisztián)
Női 200 m hát (Jakabos Zsuzsanna, Szabó Feltóthy Eszter)
Férfi 100 m mell (Horváth Dávid)
Női 200 m pillangó (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka)
Férfi 200 m vegyes (Bernek Péter, Holló Balázs)
4×50 m női gyorsváltó
elődöntők, döntők (18.00):
Női 50 m hát elődöntő
Férfi 50 m pillangó elődöntő
Női 100 m mell DÖNTŐ
Férfi 100 m gyors elődöntő
Női 200 m vegyes DÖNTŐ
Férfi 100 m vegyes elődöntő
Női 200 m gyors DÖNTŐ
Férfi 100 m mell DÖNTŐ
Női 100 m pillangó elődöntő
Férfi 50 m pillangó DÖNTŐ
Női 50 m hát DÖNTŐ
4×50 m vegyes gyorsváltó DÖNTŐ
vasárnap (december 08.):
előfutamok (10.30):
Női 50 m gyors (Bordás Beatrix, Jakabos Zsuzsanna)
Férfi 50 m hát (Bohus Richárd, Szentes Bence, Telegdy Ádám, Zombori Gábor)
Női 200 m mell (Békési Eszter)
Férfi 200 m pillangó
Női 400 m gyors (Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Késely Ajna)
Férfi 4×50 m vegyesváltó
Női 4×50 m vegyesváltó
elődöntők, döntők (18.00):
Női 50 m gyors elődöntő
Férfi 50 m hát elődöntő
Női 200 m mell DÖNTŐ
Férfi 100 m gyors DÖNTŐ
Női 100 m pillangó DÖNTŐ
Férfi 100 m vegyes DÖNTŐ
Női 400 m gyors DÖNTŐ
Férfi 200 m pillangó DÖNTŐ
Női 50 m gyors DÖNTŐ
Férfi 50 m hát DÖNTŐ
Női 4×50 m vegyesváltó DÖNTŐ
Férfi 4×50 m vegyesváltó DÖNTŐ