május 10., hétfő:
szinkronúszás:
9.00: egyéni szabadprogram, selejtező
16.00: páros (Farkas Linda, Gács Boglráka, Hungler Szabina) és vegyespáros technika, döntő
műugrás:
19.30: Vegyespáros (Szabó-Seri Lilla, Bóta Botond, Kun Patrícia), döntő
május 11., kedd:
szinkronúszás:
9.00: páros szabadgyakorlat, selejtező (Apáthy Anna, Farkas Linda, Hungler Szabina)
16.00: egyéni technika, döntő
műugrás:
12.30: női 1 méter, selejtező (Kun Patrícia, Sándor Petra)
19.30: toronyugrás vegyespáros és női 1 méter döntő
május 12., szerda:
szinkronúszás:
9.00: egyéni szabadprogram, döntő
16.00: csapat, technika döntő (MAGYARORSZÁG)
műugrás:
12.00: férfi 1 méter selejtező (Bóta Botond)
19.30: vegyespáros 3 méter szinkronműugrás, férfi 1 méter döntő
nyíltvízi úszás (Lupa-tó):
11.00: női 5 km (Szimcsák Mira, Vas Luca)
14.45: férfi 5 km (Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf, Székelyi Dániel)
május 13., csütörtök:
szinkronúszás:
9.00: csapat szabadprogram, selejtező (MAGYARORSZÁG)
16.00: csapat kombináció (MAGYARORSZÁG), döntő
műugrás:
12.00: női toronyugrás, selejtező
19.30: férfi szinkronműugrás és női toronyugrás döntő
nyíltvízi úszás (Lupa-tó):
10.00: női 10 km (Olasz Anna, Rohács Réka, Sömenek Onon Kata)
14.00: férfi 10 km (Gálicz Péter, Rasovszky Kristóf, Székelyi Dániel)
május 14., péntek:
szinkronúszás:
9.00: páros szabadprogram és vegyespáros szabadprogram döntő
16.30: csapat szabadprogram döntő
műugrás:
12.00: férfi 3 m selejtező (Bóta Botond)
19.30: női szinkrontoronyugrás és férfi 3 m döntő
május 15., szombat:
szinkronúszás:
9.00: highlight kűr (MAGYARORSZÁG)
műugrás:
12.00: női 3 m selejtező (Veisz Emma, Kun Patrícia)
17.00: férfi szinkrontoronyugrás és női 3 m döntő
nyíltvízi úszás (Lupa-tó):
14.30: csapatverseny (Betlehem Dávid, Olasz Anna, Rasovszky Kristóf, Székelyi Dániel)
május 16., vasárnap:
műugrás:
9.30: férfi toronyugrás selejtező
12.30: női szinkronműugrás (Sándor Petra, Veisz Emma) és férfi toronyugrás döntő
nyíltvízi úszás (Lupa-tó):
9.30: férfi 25 km (Gálicz Péter, Huszti Dávid)
9.40: női 25 km (Olasz Anna, Sömenek Onon Kata, Vas Luca)