Musorujsag
Élő Eredmények

Íme a magyarok programja a budapesti úszó-Európa-bajnokságon

Íme a magyarok programja a budapesti úszó-Európa-bajnokságon

MTI
Hétfőn rajtolnak a budapesti vizes Európa-bajnokság úszóversenyei: a magyar színeket 56 versenyző képviseli a Duna Arénában. Íme a medencés számok és a magyarok programja!

A program:
május 17., hétfő:

Előfutamok (10.00)
Női 400 m vegyes (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Mihályvári-Farkas Viktória)
Férfi 400 m gyors (Holló Balázs, Kalmár Ákos, Milák Kristóf, Zombori Gábor)
Női 50 m gyors (Bordás Beatrix, Gyurinovics Fanni, Ollé Mónika, Senánszky Petra)
Férfi 50 m hát (Bohus Richárd, Jászó Ádám, Kovács Benedek, Szentes Bence)
Női 100 m pillangó (Hatházi Dóra, Nyirádi Réka, Sebestyén Dalma, Ugrai Panna)
Férfi 100 m mell (Horváth Dávid, Kutasi Máté, Takács Tamás, Török Dominik Márk)
Női 4×100 m gyorsváltó (Magyarország)
Férfi 4×100 m gyorsváltó (Magyarország)
Női 800 m gyors (Fábián Bettina, Gál Kincső, Késely Ajna, Vas Luca)

Elődöntők, döntők (18.00):
Női 400 m vegyes DÖNTŐ
Férfi 400 m gyors DÖNTŐ
Női 50 m gyors elődöntő
Férfi 50 m hát elődöntő
Női 100 m pillangó elődöntő
Férfi 100 mell elődöntő
Női 4×100 m gyors DÖNTŐ
Férfi 4×100 m gyors döntő

május 18., kedd:
Előfutamok (10.00)
Férfi 100 m gyors (Holoda Péter, Milák Kristóf, Németh Nándor, Szabó Szebasztián)
Női 100 m mell (Békési Eszter, Halmai Petra, Kalmár Alíz, Sztankovics Anna)
Férfi 200 m pillangó (Biczó Bence, Kenderesi Tamás, Milák Kristóf, Török Dominik Márk)
Női 50 m hát (Burián Katalin, Szabó-Feltóthy Eszter, Szilágyi Gerda, Ugrai Panna)
4×200 m vegyes gyorsváltó (Magyarország)
Férfi 1500 m gyors (Betlehem Dávid, Gyurta Gergely, Kalmár Ákos, Kovacsics Márk)

Elődöntők, döntők (18.00):
Női 800 m gyors DÖNTŐ
Férfi 100 m mell DÖNTŐ
Női 100 m pillangó DÖNTŐ
Férfi 100 m gyors elődöntős
Női 100 m mell elődöntő
Férfi 200 m pillangó elődöntő
Női 50 m hát elődöntő
Férfi 50 m hát DÖNTŐ
Női 50 m gyors DÖNTŐ
4×200 m vegyes gyorsváltó DÖNTŐ

május 19., szerda:
Előfutamok (10.00)
Férfi 200 m vegyes (Cseh László, Holló Balázs, Kós Hubert, Sós Dániel)
Női 200 m pillangó (Hatházi Dóra, Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka)
Férfi 100 m hát (Bohus Richárd, Jászó Ádám, Kovács Benedek, Telegdy Ádám)
Női 200 m gyors (Fábián Fanni, Késely Ajna, Veres Laura, Verrasztó Evelyn)
Férfi 200 m mell (Horváth Dávid, Kutasi Máté, Török Dominik Márk)
Férfi 4×200 m gyorsváltó (Magyarország)

Elődöntők, döntők (18.00):
Férfi 1500 m gyors DÖNTŐ
Férfi 100 m gyors DÖNTŐ
Női 100 m mell DÖNTŐ
Férfi 100 m hát elődöntő
Női 200 m pillangó elődöntő
Férfi 200 mell elődöntő
Női 50 m gát DÖNTŐ
Férfi 200 m vegyes elődöntő
Női 200 m gyors elődöntő
Férfi 200 m pillangó DÖNTŐ
Férfi 4×200 m gyorsváltó DÖNTŐ

május 20., csütörtök:
Előfutamok (10.00)
Férfi 200 m gyors (Holló Balázs, Milák Kristóf, Németh Nándor, Zombori Gábor)
Női 200 m mell (Békési Eszter, Halmai Petra, Kalmár Alíz)
Férfi 50 m pillangó (Holoda Péter, Márton Richárd, Milák Kristóf, Szabó Szebasztián)
Női 100 m hát (Burián Katalin, Szabó-Feltóthy Eszter, Szilágyi Gerda, Ugrai Panna)
4×100 m vegyes vegyesváltó (Magyarország)
Női 1500 m gyors (Csulák Lia, Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória, Olasz Anna)

Elődöntők, döntők (18.00):
Női 200 m pillangó DÖNTŐ
Férfi 100 m hát DÖNTŐ
Női 100 m hát elődöntő
Férfi 200 m gyors elődöntő
Női 200 m mell elődöntő
Férfi 50 m pillangó elődöntő
Női 200 m gyors DÖNTŐ
Férfi 200 m mell DÖNTŐ
Férfi 200 m vegyes DÖNTŐ
4×100 m vegyes vegyesváltó DÖNTŐ

május 21., péntek:
Előfutamok (10.00)
Női 100 m gyors (Gyurinovics Fanni, Senánszky Petra, Ugrai Panna, Verrasztó Evelyn)
Férfi 50 m mell (Gál Olivér, Horváth Dávid, Szöllősi Martin, Takács Tamás)
Női 200 m vegyes (György Réka, Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma, Ugrai Panna)
Férfi 200 m hát (Bernek Péter, Jászó Ádám, Kovács Benedek, Telegdy Ádám)
Női 4×200 m gyorsváltó (Magyarország)
Férfi 800 m gyors (Gyurta Gergely, Kalmár Ákos, Kovacsics Márk, Rasovszky Kristóf)

Elődöntők, döntők (18.00):
Női 1500 m gyors DÖNTŐ
Férfi 50 m pillangó DÖNTŐ
Női 100 m hát DÖNTŐ
Férf 200 m hát elődöntő
Női 100 m gyors elődöntő
Férfi 50 m mell elődöntő
Női 200 m mell DÖNTŐ
Férfi 200 m gyors DÖNTŐ
Női 200 m vegyes elődöntő
Női 4×200 m gyors DÖNTŐ

május 22., szombat:
Előfutamok (10.00)
Női 200 m hát (Burián Katalin, Nyirádi Réka, Szabó-Feltóthy Eszter, Szilágyi Gerda)
Férfi 50 m gyors (Holoda Péter, Kozma Dominik, Milák Kristóf, Németh Nándor)
Női 50 m pillangó (Bordás Beatrix, Ollé Mónika, Ugrai Panna, Varga Dominika)
Férfi 100 m pillangó (Kós Hubert, Márton Richárd, Milák Kristóf, Szabó Szebasztián)
Női 50 m mell (Halmai Petra, Kalmár Alíz, Sztankovics Anna)
4×100 m vegyes gyorsváltó (Magyarország)

Elődöntők, döntők (18.00):
Férfi 800 m gyors DÖNTŐ
Női 100 m gyors DÖNTŐ
Férfi 50 m mell DÖNTŐ
Női 200 m hát elődöntő
Férfi 50 m gyors elődöntő
Női 50 m pillangó elődöntő
Férfi 100 m pillangó elődöntő
Női 50 m mell elődöntő
Férfi 200 m hát DÖNTŐ
Női 200 m vegyes DÖNTŐ
4×100 m vegyes gyorsváltó

május 23., vasárnap:
Előfutamok (10.00):
Férfi 400 m vegyes (Bernek Péter, Sós Dániel, Török Dominik Márk, Verrasztó Dávid)
Női 400 m gyors (Fábián Bettina, Fábián Fanni, Kapás Boglárka, Késely Ajna)
Férfi 4×100 m vegyesváltó (Magyarország)
Női 4×100 m vegyesváltó (Magyarország)

Döntők (18.00):
Női 50 m pillangó
Férfi 50 m gyors
Női 50 m mell
Férfi 100 m pillangó
Női 200 m hát
Férfi 400 m vegyes
Női 400 m gyors
Férfi 4×100 m vegyesváltó
Női 4×100 m vegyesváltó

Borítókép: MTI/Derencsényi István

További tartalmak