„Álmomban sem gondoltam” – Kovács Attila Milák mögött, klasszisokat megelőzve nyert ezüstérmet 200 gyorson

Kovács Attila egy éve még B-döntőt úszott 200 gyorson az országos bajnokságon, csütörtökön viszont már a legjobbak között nyert ezüstérmet – Milák Kristóf mögött és többek között a bronzérmes Németh Nándort megelőzve.

Az Egri Úszó Klub SE 20 éves úszója 150 méternél még elsőként fordult, végül a nagyszerű utolsó ötvenet repesztő Milák mögött csapott célba – Németh Nándort, Kovács Márton Richárdot, Betlehem Dávidot és Rasovszky Kristófot is maga mögé utasította, a döntő után meghatódva értékelt az M4 Sportnak:

„Kicsit meg vagyok hatódva, nem gondoltam volna álmomban sem, hogy az országos bajnokságon dobogóra tudok állni egy ilyen komoly mezőnyben” – mondta.