Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Nincs adat
Házasság hete – Zoltán Erika és Robby D.
Zoltán Erika és Robby D. egy olyan páros, akik már több mint három évtizede elválaszthatatlanok. Zoltán Erika megénekelte, hogy “szerelemre született”, amit a sors igazolt, hiszen férjével, Kátai Róbert ‘Robby D’.-vel 1997 óta élnek boldog házasságban. A hosszú kapcsolatuk “receptjéről” beszélgettünk az énekesnővel!
Házasság hete – idei programok
Egy kicsit alaposabban körbejártuk, hogy a Házasság hetén milyen programok várják az érdeklődőket országszerte és határon túl, hiszen idén még több izgalmas előadás van, lesz és még több sztárpár csatlakozott a kezdeményezéshez. Vendégünk, Kerekes Mónika, a Házasság hete program koordinátora mesélt az idei programkínálatról.
Házasság hete – Kiss Kamilka és Lőrincz Ádám
Ha már Házasság hete, akkor egy olyan párost sem hagyhatunk ki, akik már 13 éve gondoskodnak arról, hogy Hollywood tündöklő, elegáns swing korszakát elhozzák nekünk a 21. századi Magyarországra. Kiss Kamilka és Lőrincz Ádám szerelme először munkakapcsolattal kezdődött, ma már pedig elválaszthatatlanok!