Menetrend

    A BVSC lett a férfi vízilabda-bajnokság bronzérmese

    A BVSC lett a férfi vízilabda-bajnokság bronzérmese

    MTI
    A BVSC kilencgólos különbségű győzelmet aratott a Szolnoki Dózsa vendégeként a férfi vízilabda ob I bronzéremért rendezett párharcának harmadik mérkőzésén, ezzel a harmadik helyen végzett a bajnokságban.

    A fővárosi együttes 2-0-ra vezetett már a bronzcsatában, s bár szerdán az első két negyedben a szolnokiak még valamelyest tudták tartani a lépést, a harmadik és főleg a negyedik játékrészben a BVSC ellenállhatatlannak bizonyult, így 17-8-ra győzött és 3-0-ra megnyerte a párharcot.

    A BVSC és a mezőny legeredményesebb játékosa a négy gólig jutó Konarik Ákos volt.

    E.ON férfi ob I:

    a 3. helyért, 3. mérkőzés:

    Szolnoki Dózsa Praktiker – BVSC-Manna ABC 8-17 (2-3, 2-4, 3-5, 1-5)

    A párharcot a BVSC nyerte 3-0-s összesítéssel.

    a 11. helyért, 2. mérkőzés:

    UVSE-One Eger 12-11 (3-4, 1-4, 4-1, 4-2)

    A párharcot az UVSE nyerte 2-0-s összesítéssel.

    Borítókép: bvscvizilabda.hu/

    További tartalmak